Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez? Mikor egyedul...

Mi lehet ez? Mikor egyedul leszek itthon mindig hangokat hallok pl megnyilik a csap magatol el megy a villany lepteket hallok.... Mi ez? Mit jelenthet? Nagyon utalom mar..

Figyelt kérdés
2021. febr. 1. 12:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk ma este 6.körül az üres konyhában "valaki" csörömpölt az üvegekkel. Be mentünk sehol semmi, minden a helyén volt! Ki érti ezt :/
2021. febr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ki tudja kik vannak koztunk😳
2021. febr. 1. 21:18
 13/17 anonim válasza:
Ha én egyedül vagyok otthon mindig megy a rádió, így nem hallom meg ezeket. Ha van padlás/pince nézz körbe, lehet hogy egy-egy rágcsáló mászkál.
2021. febr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem ragcsalo ez nem olyan! Hallom kb magam mellett egy ajtoval a rendes lepteket. Ha valamit felhangositok fel borul az uveg meg ilyenek
2021. febr. 3. 19:28
 15/17 anonim ***** válasza:
Èn is hiszek neked. Van egy hasonló gyerekkori emlèkem. Anyukám azóta is emlegeti. Papám halála után történt. Ha gondolod írj rám ès privátban elmesèlem
2021. febr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A nővéremék eltartottak egy idős bácsit a ház miatt. Jóban voltak az öreggel, papájaként szerették. Amikor meghalt, minden éjjel lehetett hallani a botja kopogását! Amikor néha ott aludtam, én is hallottam! Mindig fél egy után "jött".
2021. febr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Uristeeen😬😬
2021. febr. 5. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!