Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kinek milyen ijesztő/fura...

Kinek milyen ijesztő/fura sztorija van szellemekről?

Figyelt kérdés

Nem biztos , hogy a jó kategóriába írom, de max átkerül máshova.

Tapasztaltatok már furcsaságokat amit így nem igazán tudtatok megmagyarázni?


Pl: volt főnököm és lánya egyedül voltak este otthon, a gyerek meg szalad ki a szobából, hogy egy bácsi el akarta vinni a babaházát ... (mint mondtam egyedül voltak otthon :D )


2021. febr. 3. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
8 után voltál már kint? Azt monják nagyon durva, sehol senki még egy bogár sem és a szél is halkan suttog. Hátborzongató lehet.
2021. febr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Egyszer kiskoromban nyugtalanul aludtam éjszaka, a hátamon feküdtem.

Kinyitottam a szemem és egy homályos szürkésfehér alak lebegett felettem,

és az arcomba bámult közelről, nagy fekete szemei voltak és nem volt szemefehérje. Le voltam bénulva, mozdulni, sírni, kiáltani sem tudtam, aztán

jött egy nagy fehérség és eltűnt az alak. Utána hetekig nem tudtam aludni...

2021. febr. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
#2 az alvásparalízis volt
2021. febr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Velem több minden történt. Ez pl kb 2 éve lehetett, ősszel. Mentem haza munkából, de a fülem be volt dugva. Sajna figyelmetlen voltam és nem néztem szét a zebrán és át akartam menni. Ahogy elindultam, a kapucnimon éreztem egy hatalmas, erőteljes rántást mintha hátrahúzott volna valaki. Abban a pillanatban egy autó extrém sebességgel ment át előttem, azaz majdnem elütött. Hátranéztem, kerestem a megmentőmet, aki hátra húzott, de egy lélek sem volt a közelben.
2021. febr. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Roboko123 válasza:
43%
Nem tudom mindet felsorolni, mivel az évek során több 10.000 paranormális jelenség történt velem. A legdurvább az volt, mikor egy ördög által megszállt plüssmackó folytogatott.
2021. febr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
EXÖSZÁJZBÚK - amúgy engem még egyszer volt barátnőm traktált azzal mindig, hogy ő hall olyat, mintha valami öreg bácsi szuszogna a fülébe.... vagy az éjszaka közepén ki kellett mennem a nappaliba megnézni mi adja a zajokat :D
2021. febr. 6. 18:10
 7/8 anonim válasza:
2018 február. Szalagavató buliban találkoztam egy helyes sráccal. Barátnőimmel táncoltunk, s közben észrevettem a bámuló tekintetét. Nem volt a zsánerem, de eleget ittam ahhoz, hogy szórakozzak kicsit. Ezért odaandalógtam és beszélgetni kezdtünk. Pár perc múlva már lassúztunk szorosan összebújva, az illatát még most is fel tudom idézni. Nem tudom hogyan, de teljesen levett a lábamról. Nem terveztem, de nála kötöttünk ki a hálószobában. Reggel mikor felébredtem, egyedül feküdtem az idegen ágyban, ruháim szanaszét a szobában. Enyhe szégyenérzettel gyorsan felöltöztem, s gondoltam köszönés nélkül lelépek. Mikor kinyítottam a szobaajtót, szemben állt velem egy 40 év körüli nő és értetlenül rámförmedt, hogy mit kerestem én a fia szobájában. Mondtam, hogy a buliban találkoztunk és megengdte, hogy itt aludjak. Mire ő: az én egyetlen kisfiam tavaly hunyt el autóbalesetben egy buliból hazajövet. Hírtelen elszédültem és kértem egy pohár vizet. Biztos voltam benne, hogy van valami értelmes magyarázat, mikor megpillantottam egy fényképet, amin ő is szerepelt. Csendben bámultam a képet, mikor a nő megszólalt könnyes szemekkel: akkor voltunk utoljára nyaralni! Kiszaladtam az ajtón, szaladtam a buszmegállóig és próbáltam törölni ezt a képtelen emléket, de a mai napig nem sikerült.
2021. febr. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké 7es ez fura :D De elmondhatod magadról amit nem sokan... voltál egy szellemmel :D
2021. febr. 15. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!