Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » (Gyerekkori) misztikus/...

(Gyerekkori) misztikus/ paranormális történetek?

Figyelt kérdés

Például, hogy gyerekkorotokban láttatok elhunyt személyeket vagy bármi ilyesmit és a parasztoriaitokat is leírhatjátok, szívesen olvasok ilyeneket! Velem nem nagyon történt még ilyen egyébként.


A kérdést ez ihlette meg (ajánlom, hogy elolvassátok, elég érdekes): [link]


Lehetséges visszatérni egy új testben (halál után)? Esetleg történt már veletek ilyen/ hasonló.



2021. febr. 10. 20:17
A kérdező szavazást indított:
Történt már velem ilyen, írom kommentbe! :-D
Még velem nem történt, viszont ismerősömmel igen.
Nem történt ilyen sem velem, sem ismerősömmel. Engem is érdekelne a kérdés! :-)
48 szavazat
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Akár bármit írhattok az ezotériával kapcsolatban!
2021. febr. 10. 20:25
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
Ha paranormális dolognak számít, hogy a látás kivételével a többi 4 érzékszervemmel érzékeltem valamit ami gyakran körülöttem somfordált és a jelenlétét is éreztem akkor igen. Hú ez elég hosszú mondat lett
2021. febr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%

Velem 2 éve történt egy elég para dolog. 2 éve novemberben egyik éjszaka felébredtem, olyan 2-3 óra körül és láttam az apám felőli nagymamámat a nyitott ajtómban állni. Tudom, hogy nem álmodtam, mert úgy megijedtem, hogy abban a pillanatban ugrottam is fel és villanyt kapcsoltam, de addigra eltűnt. Aznap délután meghalt.

Volt már alvásparalízisem is kétszer, az is elég para volt. Mindkétszer egy fekete árny állt fölöttem, pirosak voltak a szemei, és nagyon ijesztő volt, mert mozdulni sem bírtam, próbáltam kiabálni, de nem tudtam. Nagyon durva volt.

Sokszor volt olyan, hogy nyitva hagytam a szoba ajtómat, elmentem a mosdóba és mire visszaértem zárva volt, pedig egyedül voltam itthon, és ez fordítva is előfordult, hogy zárva hagytam, aztán nyitva volt.

Olyan is előfordult már, hogy teljes sötétségben néztem a filmet a laptopomon és volt egy olyan érzésem, mintha néznének. Mondom oké, bekapcsolom a Tv-t inkább, hogy legalább az világítson, majd néztem tovább a filmet. Mikor megnyomtam a távirányítón a gombot, láttam, ahogy az a kis pötty a Tv-n zöldre vált, aztán, amikor már vagy 5 perce nem kapcsolt még be, akkor ránéztem, piros volt, majd bevillant zöldre, és egyből bekapcsolt, pedig általában egy 5-6 másodperc legalább kell neki.

De a legdurvább az az volt, amikor anyával mentünk be a szobájába, én mentem elől, ő meg utánam hozta be magának a forró levest egy tálcán és az ajtó előtt megtorpantam, mert olyan volt, mintha állt volna valaki az ajtóban és én nekimentem volna, anya meg majdnem rám borította a forró levest. (Nyilván nem direkt csináltam, mert nem lett volna vicces, ha a leves rám borul).


Anyával is történt már sok para dolog. Egyszer mesélte, hogy éjszaka kiment a mosdóba és amikor jött ki a fürdőből, a fürdőszoba ajtóval szembeni ablakban látott kint egy öreg nőt ülni (akkoriban az ablak alatt volt egy szék, mert amikor apa még velünk élt, mindig ott cigizett délutánonként), és úgy megijedt, hogy szaladt be apához.


Bátyám mikor itthon lakott, egyszer egy szőke kislányt látott a szoba ajtójában állni, akkoriban szerzett is egy keresztet, mert úgy megijedt.


Nővéremmel is történt már hasonló, ő is látott valakit a szoba sarkában állni, ott ahol most laknak.

Meg pont most szombaton mesélte, hogy mikor a gyereket készítette alvásra, a gyerek ijedten elkezdett mutogatni az ajtó felé és azt mondta neki, hogy ott egy bácsi és hogy nagyon fél a bácsitól. Tesóm ott semmit nem látott, azt mondta, hogy alig tudták a férjével megnyugtatni a gyereket.


Furcsa és egyben ijesztő dolgok ezek..

2021. febr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
59%

A gyerekek sok mindent látnak Én 3 éves korom ota látok dolgokat ,jelenéseket ,vagy csak érzem őket

De most már csak akkor hogy ha én is akarom :)

2021. febr. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a kommenteket! Különösen #3, köszi azért, hogy rám "fecsérelted" az idődet egy ilyen hosszúúúúú szöveggel! Lenne kedved még beszélgetni velem esetleg?


Továbbra is várok válaszokat! :-)

2021. febr. 11. 13:02
 6/24 anonim ***** válasza:
94%

A barátnöm szomszédjának a kislánya náluk volt és a kislány beszélt a nagymamája(aki meghalt) foteljához

Bizok annyira a barátnömben,és ismerem hogy nem hazudna nekem

2021. febr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%

Hát velem multkor volt egy nagyon para..

Öltöztem,azt tudni kell hogy nekünk a szekrényünk a sarokban van és mellette van az ágy (magyarul amig én öltöztem senki nem mehet be mögém,csak még szembe volt velem a tükör


Szoval öltöztem és a semmiből,olyan érzésem volt mintha állna ott valaki és érezten hogy ott van én meg elszaladtam hátrahagyva az öltözést :D

Na,mindegy szal én sok mindent megéreztem már,de ilyen csak most volt rendesen éreztem hogy van ott valaki de annyira féltem hogy nem mertem hátra nézni


Multkor(ezt a földrengésre lehet fogni ami horváth o.ban volt )

De mêgsem fognám arra mert 2 doboz ugy esett le hogy már 1 hónapja rögzitve volt ,egyszerse esett le és vizszintesen volt,szal leesett és para volt

Anyukám,eddig nem hitt az ilyenekben de a dobozos eset óta ő is kezd félni

2021. febr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%

Lehetett egy olyan 3-4 éve... Nem tudtam aludni, csak forgolódtam az ágyamban. Hallottam, amint valaki (valami) a nevemet súgja a fülembe, olyan rekedt, morgó démoni hangon. Nem aludtam, az bíztos! Még ugy reflexből rá kérdeztem, hogy ki az, erre anyum a másik szobából, hogy kihez beszélek. Hallottam, a hang forrását, hogy nem a szobám egy másik távolabbi pontjáról jött, hanem a fülembe súgta a nevemet. A becenevemet. Tisztán és érthetően hallottam. Még mások is számoltak be ilyenről, hogy hallották, amint a nevüket mondja, szólítja egy ilyen morgó hang.


Egyszer éjjel felébredtem, csak egy alakot láttam átsuhanni a szobán. Nem az a tipikus filmes átlátszó fehér szellem volt. Ugyancsak átlátszó, de inkább rendes, normális színekbe, mintha egy átlátszó ember lenne (vagy hogyismongódjam). Nem nézett rám csak úgy "céltalanúl" suhant át, mintha nem is érzékelt, volna engem. Láttam az arcát, a körvonalait, fel is lehetett ismerni, hasonlítottam is valakihez, aki meghalt.


Ez lehetett olyan 10 éve... Reggal a tesóm költött, hogy hamar jöjjek, akar valami érdekeset mutatni. A szüleim is nézték, amint az ajtó ki-be csapódik. Nem erőteljesen, csak úgy normálisan. Húzat nem volt, direkt leellenőriztük. Más ajtó, ablak nem volt nyitva. Ja, és ha olyan huzat lett volna, hogy az ajtót mozgassa, azt mi is éreztük volna.

2021. febr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%

Na az ide számít akkor én is írok. Tehát ez egyik barátommal történt akinek nagyon durva alvásparalízise van nagyon gyakran. Ő mesélte hogy a legdurvább ilyene az volt amikor egy véres,szemek nélküli valaki beszélt hozzá és és suttogott a fülébe ilyesmiket hogy: i will find you Nagyon nagyon lassan. Amikor ez megjelent,csak a szoba másik részében volt ez aztán szépen lassan közeledett felé miközben egyre elmosódott démoni sikolyok hallatszódtak és egyre érdekesbb lények jelentek meg. Idáig tudta mesélni sírás nélkül,egyszerűen kitört belőle már ez. És itt nem 2-3 perces dolgokra kell gondolni sajnos. Legtöbbször nagyon nagyon nagy hosszú percek. Senkinek nem kívánom ezt átélni. Nekem is volt ilyenem,de nem akkora nagy dolog,csak egy tipikus rajzfilmes űrlény megjelent és közeledett felém majd eltűnt. Ennyi

Ezen kívül ami még brutálisan megfosatott az az hogy amikor ugyanennél a fent említett barátomnál voltam az emeletes ágyukról leszakadt egy csomó deszka,úgy hogy nem volt fent senki. Azóta is azt hiszem,ha isten nem létezne és egy törött koponyával végeztem volna. Na és amkor erre fel is keltem nyilván,akkor a barátom testvére állt a szoba közepén és nézett előre. A semmibe. Ez még jóval a barátom alvásparalízisei előtt voltak. Nálunk nincsenek para dolgok,csak annyi hogy néha a kutyám ugatja a semmit,de már megszoktam,nem is foglalkozok vele.

2021. febr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%

Valahogy úgy lehet magyarázni az alvásparalízist, hogy a test még bénult állapotba van, ezért nem tudsz mozogni, viszont az agy "felébred" és össze mossa az álom képeket a valósággal. Tehát felébredsz, de nem teljesen, ezért érzékeled a valóságot de még az álomképek élénkek ezért vannak ilyen halucinációk. Amikor alszunk, a testünk leblokkál, hogy ne kövessük azokat a mozgásokat, amit álomba teszünk. Ezzel magyarázható az alvásparalízisben a mozgásképtelenség. Nekem is volt ilyen egyszer. De én még levegőt sem kaptam...

Érdekesség: Egyszer a testem nem volt így blokkolva álmodás közben, azt álmodtam, hogy valaki meghúzza a szakálamat (amit nagyon útálok), és én meg üttem. A testem ténylegesen ütött. Arra keltem fel, hagy egy jó nagyot ütöttem a falba :)))))))))

2021. febr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!