Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » (Gyerekkori) misztikus/...

(Gyerekkori) misztikus/ paranormális történetek?

Figyelt kérdés

Például, hogy gyerekkorotokban láttatok elhunyt személyeket vagy bármi ilyesmit és a parasztoriaitokat is leírhatjátok, szívesen olvasok ilyeneket! Velem nem nagyon történt még ilyen egyébként.


A kérdést ez ihlette meg (ajánlom, hogy elolvassátok, elég érdekes): [link]


Lehetséges visszatérni egy új testben (halál után)? Esetleg történt már veletek ilyen/ hasonló.



2021. febr. 10. 20:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
77%
Igen,pontosan az amit itt emagyaráztál. Csak ezt nem lehet átadni magyarázatban,érezni kell. Akkor én akartam kiáltani de egyszerűen nem volt hangom,nem jött ki semmi,csak egy egyszerű haaaaa nagyon halkan. Fölöttem aludtakkor a testvérem is,de nem bírtam megmozdulni,semmit csinálni... hihetetlen érzés. Tizes voltam.
2021. febr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
79%

Ezeket pl. olvasd el és messze kerüld el ezeket, hallgass az őrangyalodra, ő jót súg mindig és védelmet ad:


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-le..

2021. febr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
68%
Hát jó lenne ha az alvásparalízist el lehetne kerülni. Nem lehet
2021. febr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
85%
Eszembe jutott még egy... Akkor jöttem haza valahonnat, anyum mesélte, hogy kint volt a konyhába, de ő nem tudta, hogy én nem voltam itthon. Szólt, hogy ne csapkodjam már az ajtót, fejezzem be, még vagy kétszer rám szólt, akkor bejött a szobába, de sehol senki. Amint említettem, nem voltam otthon, csak ő egyedül. Egy szelőt, érzett az arcán. Mint amikor gyorsan el megy valaki előtted, hozzád közel. Akkor kereste a racionálisat. Megnézte, hogy honnat jöhet a huzat, de semmi nem volt nyitva, sem ablak, sem ajtó, sem a kapu a Tűz füldjére, vagy Narniába. Ezt ő mesélte, amikor hazajöttem.
2021. febr. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
93%

Anyum mondta, hogy az éjjel (nem most, olyan 5 éve kb.) hallotta, hogy valaki a szobámból szól, hogy "anyu... anyu...". Szólt, hogy fejezzem be, de megint hallotta. Akkor oda nézett, és egy sötét alakot, vagyis egy fejet látott visszahúzódni az ajtó mögé, ugyanis az ajtó nyitva volt. Mintha valaki (valami) el lett volna bújva az ajtó háta mögé, csak onnat lesett volna kifele. Nem én voltam, anyum mondta, hogy látta amint amint alszok.


Történtek ilyen-olyan dolgok. Lám, még jut-e eszembe. Ha igen leírom.

2021. febr. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket! Eléggé ijesztő lehet ilyen esetekben egyedül otthon lenni, főleg hogy láttunk már végzetes filmeket ilyenekkel kapcsolatban...
2021. febr. 18. 17:55
 17/24 anonim ***** válasza:
59%

Annabel ?


nézd meg többször a filmet és ráfogsz jönni az igazságra

2021. febr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
56%
vagy az "Ördögűzés Emily Rose üdvéért"
2021. febr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
55%
Minden dolgban van 1 még
2021. febr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 NTBS ***** válasza:
87%
Furcsa jövőben valóságban bekövetkező álmok, amiknek akkor semmi értelme nem volt.
2022. júl. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!