Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » (Gyerekkori) misztikus/...

(Gyerekkori) misztikus/ paranormális történetek?

Figyelt kérdés

Például, hogy gyerekkorotokban láttatok elhunyt személyeket vagy bármi ilyesmit és a parasztoriaitokat is leírhatjátok, szívesen olvasok ilyeneket! Velem nem nagyon történt még ilyen egyébként.


A kérdést ez ihlette meg (ajánlom, hogy elolvassátok, elég érdekes): [link]


Lehetséges visszatérni egy új testben (halál után)? Esetleg történt már veletek ilyen/ hasonló.



2021. febr. 10. 20:17
1 2 3
 21/24 Darius- ***** válasza:
75%
Szellemet láttam én is, de az már felnőtt koromban. De vana faluban egy kisfiú, aki azt mondja képzeletbeli barátja van és a tükörben látja. Ezt amúgy le is jegyezték.
2022. szept. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
50%

Ovis korom óta gyakran (heti 2-3 alkalommal) van alvásparalízisem :S

Néha csak 1-2 perc, de volt már fél órás is.

Különböző entitások jelennek meg ilyenkor, mint Cthulhu, Belzebub, Vlad Tepes, Thürmer Gyula, Slenderman, Kharübdisz, stb. Folyton olyan dolgokra utasítanak, mint a bolti lopás, dizájner drogok fogyasztása, öncsonkítás, és így tovább, egyre agresszívebb stílusban, én meg mozdulni sem tudok... Rendszeresen verejtékezve ébredek, de az is egyre gyakoribb, hogy összevizelem magam.

2023. máj. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
58%

Mi egyszer anya és apa ágyán ültünk és a tesóimmal veszekedtünk. És az ágy fölött lévő polcról leestek a dolgok.

Nem volt szél senki nem lökte meg egyszer csak lezuhant a polcról minden.

Nagyon para volt. Tesóim Isten büntetésének vették.

2023. máj. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
#22 Thürmer Gyula 😂😂😂😂
2023. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!