Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Ma 10 óra körül kimentem az udvarra cigizni, és a garázs felől zörejt hallottam, és úgy éreztem hogy néz valami de nem láttam semmit, talán mert sötét volt azt hittem először egér lehet vagy ilyesmi, nem is nagyon érdekelt. Aztán a következő pillanatban, valami kb fél méteres fehér lény négykézláb elkezdett nagyon gyorsan futni a kert vége felé, meghátráltam mert nagyon megijedtem, mire előkaptam a telefonom és a vakum nem láttam semmit. Van 1-2 macskánk de azok nem futnak ilyen gyorsan, nem is fehérek és más állatokat sem ismerek amik Magyarországon fél méteresek kb és ilyen gyorsan futnak. Látásra sem hasonlított semmilyen állatra, elég furán nézett ki. Valakinek van ötlete mi volt ez?

2021. ápr. 11. 22:59
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
64%
1-es válaszoló vagyok: Nem tudom nálunk mi lehetett az a "lény" de évtizedekig beszéltünk róla, sokat eszünkbe jutott. Nem kutya volt, nem is ismert állat. Ez más volt. Iszonyat, jeges félelem volt bennünk, olyan, amikor úgy érzed meg áll az idő. Nem tudom ezt elmagyarázni! Hatalmas rettegést éreztünk. Ez a valami ilyen fehéres, opálos színű volt, nem volt szőrös! Amikor anyu rá világított, lejebb húzódott,mintha picit leguggolt volna. Egy ugrással eltünt a bozótban! Először két lábon állt fogta a kerítést, mintha leskelődne be az udvarra, aztán négykézláb elugrott.
2021. ápr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Nem ez volt? Láttam a fanyűvőröl jobb képeket is, de most csak ezeket találtam

2021. ápr. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Nem hallucináltam, mert az útról a házunk mellett ráesett a világítás részben az udvarra, szóval tisztán láttam amit láttam. Egy hallucináció nem képes ilyen nagy mértékben megjelenni, hacsak nem szedett valaki valamit.
2021. ápr. 13. 09:23
 14/31 A kérdező kommentje:
Utolsó, csupasz volt a bőre, fehér színű, és jóval kisebb kb fél méteres, nem hiszem hogy ez a lény lehetett amit küldtél.
2021. ápr. 13. 09:27
 15/31 anonim ***** válasza:
76%

"tisztán láttam amit láttam"

Nem, nem láttad.

"Ma 10 óra körül kimentem az udvarra cigizni"

Ha ez este 10 órát jelent, akkor az ember már elég fáradt, az agy pedig efféle halucinációkkal jelez, hogy mostmár érdemes lenne aludni.

Azt gondolod, hogy valóság volt, amit láttál, de valójában egy halucináció is tud elég valósághű lenni, főleg, ha előtte még nem volt részed benne.

Ha láttál is valamit, az csak egy állat volt. A fáradtság miatt érezhetted úgy, hogy ilyen gyorsan nem lehet mozogni.

2021. ápr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
76%
Amit mi láttunk, az első képre hasonlít! Annyi biztos, nem szőrös volt. Ember szerű,két lábon kukucskált, de négylábon futott. Anyu azt mondta, soha többé nem ki éjjel. Akkor is ketten mentünk ki mert a kutya nagyon ugatott, fogott valamit. Amúgy mi a Mátrától messze laktunk akkor, Szabolcs megye.
2021. ápr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

[link]


És ez a kép?

2021. ápr. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
52%

#17 Neked nem tűnt még fel, hogy az ilyen legendás lényekről készült képek kivétel nélkül mindig ilyen homályosak? Semmit nem lehet kivenni belőlük.

Ezek, amiket ide beküldtök, akkora hamisítványok, hogy az már fáj.

Ki kellene nyitni a szemeteket végre, és meglátni a valóságot! Ezek kib@szott kitalációk, mert pár hülyegyerek unatkozott...

Ezeken a képeken, és a fura hangokon kívül, amelyek a konyhából jönnek, semmi "bizonyíték" nincsen a létezésükre.

Ja, meg az a pár bolond, aki azt állítja, hogy látták ezeket, akik vagy csak hülyíteni akarják a népet, vagy csak többet ittak a kelleténél.

2021. ápr. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Amit mi láttunk, annak emberi fej alakja volt az biztos!! Tehát nem hosszú kutya szerű orra volt, hanem ilyen kopasz emberi koponya. Nehéz ezt így el magyarázni! De az biztos, azt az ijedtséget, félelmet nem tudom le írni, nincsenek rá szavak, amit akkor éreztünk! Én nappal sem mertem arra menni egyedül! Sőt! Nappal sem maradtam bent a lakásban egyedül. Mamámhoz mentem nyári szünetben.
2021. ápr. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

19 Nem lehet, hogy egy bolond meztelen törpe volt?

Viccen kívül. Elég ésszerű magyarázat lenne.

Vannak bolondok is, deformált növésűek is, ez meg 2 az 1 ben volt ilyen?

2021. ápr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!