Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Ma 10 óra körül kimentem az udvarra cigizni, és a garázs felől zörejt hallottam, és úgy éreztem hogy néz valami de nem láttam semmit, talán mert sötét volt azt hittem először egér lehet vagy ilyesmi, nem is nagyon érdekelt. Aztán a következő pillanatban, valami kb fél méteres fehér lény négykézláb elkezdett nagyon gyorsan futni a kert vége felé, meghátráltam mert nagyon megijedtem, mire előkaptam a telefonom és a vakum nem láttam semmit. Van 1-2 macskánk de azok nem futnak ilyen gyorsan, nem is fehérek és más állatokat sem ismerek amik Magyarországon fél méteresek kb és ilyen gyorsan futnak. Látásra sem hasonlított semmilyen állatra, elég furán nézett ki. Valakinek van ötlete mi volt ez?

2021. ápr. 11. 22:59
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Spontán pszichózisra gyanakodnék, fogyasztott az elmúlt fél évben halucinogén szereket? Esetleg hosszabb ideig diklofenák tartalmú gyógyszert?
2021. nov. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!