Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Ma 10 óra körül kimentem az udvarra cigizni, és a garázs felől zörejt hallottam, és úgy éreztem hogy néz valami de nem láttam semmit, talán mert sötét volt azt hittem először egér lehet vagy ilyesmi, nem is nagyon érdekelt. Aztán a következő pillanatban, valami kb fél méteres fehér lény négykézláb elkezdett nagyon gyorsan futni a kert vége felé, meghátráltam mert nagyon megijedtem, mire előkaptam a telefonom és a vakum nem láttam semmit. Van 1-2 macskánk de azok nem futnak ilyen gyorsan, nem is fehérek és más állatokat sem ismerek amik Magyarországon fél méteresek kb és ilyen gyorsan futnak. Látásra sem hasonlított semmilyen állatra, elég furán nézett ki. Valakinek van ötlete mi volt ez?

2021. ápr. 11. 22:59
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
52%
Bármi lehetett, szomszédnak elmondtuk, de kb.komplett idiótáknak nézett bennünket. De láttunk akkor valamit. Valami borzalmasat. 50.éves elmúltam, és a mai napig emlékszem rá. Sőt anyu 80.évesen is beszélt róla, nem felejtette el ő sem. Pedig semmi ilyesmiben nem hitt soha!
2021. ápr. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Az első hallucinációk az alvás utáni 36-dik órában jelennek meg tehát nincs igazad. 10 órakkor még senki nem halucinál, ne nevettess.. Elképesztő hogy egyes emberek egy burokban élnek és nem képesek elragadni a racionális magyarázatoktól.
2021. ápr. 16. 11:45
 23/31 A kérdező kommentje:
Plusz nem is voltam fáradt akkormég.
2021. ápr. 16. 11:46
 24/31 anonim ***** válasza:
Kérdező! Nem lehet, hogy mi hasonló "lényt" láttunk? Amikor ki írtad a kérdést, egyből eszembe jutott, hogy mi is hasonlót láthattunk, igaz a miénk kb.150 cm volt állva.
2021. ápr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Elképzelhető hogy hasonlított, de amit én láttam az jóval kisebb volt.
2021. ápr. 16. 22:51
 26/31 kretens ***** válasza:
Van más is amit ilyenkor mint lehetséges magyarázat kihagynak a számitásból.Ez pedig nem más mint a belterjesség ami nem csak embernél hanem állatoknál is előfordul.Had ne mondjam hogy milyen torzulások lehetségesek.Emlős állatoknál a végtagok változása alapvetően más dinamikai mozgást eredményez mint alaphelyzetben.Egy adott fajon belül a testméret is lehet jóval nagyobb a normálisnál és a viselkedés is teljesen eltérő lehet.Mivel a történetben szereplő lény elfutott az azt jelenti hogy az is megijedt és félt igy eliszkolt.Semmi természet felettit nem láttatok hanem egy belterjességből kissé deformált külsejü állatot.Egyébként meg gondoljon csak bele mindenki abba az alapvető ténybe hogy ami látható az mérhető és ami megmérhető azt el is lehet pusztitani.
2021. ápr. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Rake.
2021. nov. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Lehet igen, hogy a rake volt. Én és anyu láttuk a másik lényt, én írtam a kommenteket.
2021. nov. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
#28 Szia!:) Olvastam a kommenteid, ijesztő és egy életre szóló élmény lehetett.
2021. nov. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Az volt igen. Főleg, hogy láttam anyu arcán a rémületett, pedig próbált előttem nyugalmat mutatni. Nagyon fura alak volt, most így vissza gondolva, akkoriban falun laktunk, voltak liba, tyúk, kacsa stb. Lehet abból akart lopni? A keze, ahogy kapaszkodott az nem állati volt, meg két lábon és négy lábon is járt. Soha nem lehet elfelejteni.
2021. nov. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!