Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A Wachowski nővérek tudnak új...

A Wachowski nővérek tudnak új spirituális elemmel gazdagítani a spiritualizmust?

Figyelt kérdés
Most tették közzé a új Mátrix Trailerét, amit decemberbe mutatnak be. Vajon tudnak újat mutatni?

2021. szept. 10. 12:59
A kérdező szavazást indított:
igen
csak CGI orgazmus lesz, mély tartalom nélkül
nem
21 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
A Sense8 megvolt?
2021. szept. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%
ezt miért az ezoban kérdezed?
2021. szept. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%
Nővérek? Ezt reinkarnációval érték el vagy szétbarmolták magukat hormonokkal és szikével? Szerinted milyen mély spirituális tartalmat alkothat meg az, aki nem még csak nem is fogadja el a testét?
2021. szept. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
3. Többet annál, aki képtelen tiszteletben tartani más döntését.
2021. szept. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%

4 Te tiszteletben tartod Hitler döntését, hogy megöl mindenkit aki szerinte nem fajtiszta?

Ennyit az általánosításodról.

2021. szept. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

4. Tehát embereket megölni és megtalálni a lelki-testi egyensúlyod ugyanaz a kategória, értem.

Tiszteletben tartanám annak az embernek a döntését, aki visszapofozna a valóságba.

2021. szept. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23%

6 Aki szétszabdalja magát és hormonkezelteti, az neked testi-lelki egyensúly?

Volt valami rendellenessége a testüknek, hogy plasztikáztatniuk kellett?

Ha már érvelni nem tudsz és megérteni sem, akkor pofozkodsz?

Ez lelki egyensúly neked?

2021. szept. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%

7. Érvelni csak értelmes dologra lehet. Az nem értelmes, hogy te egy népirtást a nemi átalakítással teszel párhuzamba és ugyanolyan "döntésként" kezeled az alávaló gyilkosságot.

Ha szerinted értelmes volt, akkor segítségre van szükséged. Néha a pofon is egy ilyen segítség.


Senki se szabdalta szét magát. Orvosok végzik ezeket a beavatkozásokat, aminek megvan a menete. Hormonkezelést pedig elég sokan kapnak, az egyik legelterjedtebb pl. a fogamzásgátlás. Gondolom azon is kiborulsz, igaz?

De sok más dologra is írhatnak fel orvosok ilyesmit.


Volt baja a testüknek, hiszen nem tudtak azonosulni vele. A plasztika pedig nem hasraütésre megy, ilyen esetben pszichológiai vélemény is kell.


Ne magadból indulj ki. Ha már itt vagy az ezoban, akkor legyen annyi képzelőerőd, hogy nem mindenki úgy operál, mint te. Nagyon jó, hogy te azonosulsz a biológiai testeddel és így teljesnek érzed magad. Más meg nem így van vele és egy ilyen beavatkozás után érzi magát teljesnek. Tehát igen, eléri vele a testi-lelki egyensúlyt.

Mindenkinek más utat kell bejárnia, hogy ezt elérje.

2021. szept. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
15%

*Egyébként még a pofonról annyit, hogy amikor nem tudtam, hogy hol a határ, akkor én is kaptam. Akkor nagyon égő volt és mérges voltam miatta, de ha ma visszagondolok rá, akkor inkább hálás vagyok érte, mert nem viselkedek tapló módon, legalábbis próbálom kontroll alatt tartani.

Hasonlóan hozzád, a halállal húztam ujjat.

2021. szept. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
43%

8 Wacsovszkiék nem fogadják el saját magukat, és az életet amiben élnek, ami hogyismondjam... a jussuk lett. Az én szememben nem hiteles az, aki kés és hormonok által talál "önmagára".

És a szeretetbe ez is beletartozik. Önmagunk elfogadása.

A döntésük a sajátjuk, azt, hogy szabadon meghozhatják, tőlem és a véleményemtől függetlenül, ennek csak örülni tudok.

Tudnak maguknak jót is, rosszat is tenni, és én nem szólok bele mit tesznek önmagukkal.

És most olvasd el újra a kérdést, és a válaszomat ennek a fényében.

2021. szept. 16. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!