Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A Wachowski nővérek tudnak új...

A Wachowski nővérek tudnak új spirituális elemmel gazdagítani a spiritualizmust?

Figyelt kérdés
Most tették közzé a új Mátrix Trailerét, amit decemberbe mutatnak be. Vajon tudnak újat mutatni?

2021. szept. 10. 12:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
8%
A szeretet az ami összekovácsol mindannyiunkat. Őket a szikéhez való vonzódásuk kovácsolta. Én mondjuk azt nem szeretem össze-vissza vagdossák egymást az emberek de hát ez már az utcán is megtörténik nap mint nap.
2021. szept. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Missi_Key ***** válasza:
100%
reméltem hogy a matrix lesz a téma...
2021. szept. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%

Ők egy csatornát nyitottak magukban az Univerzum felé, sok infót kaptak lehetőségek formájában az Univerzumtól.

Megteremtette az élet így az ő létükben azokat a lehetőségpontokat, amit ők jó időben jó helyen effektus nevében ki is tudtak használni.

2022. jan. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

5@ "4 Te tiszteletben tartod Hitler döntését, hogy megöl mindenkit aki szerinte nem fajtiszta?

Ennyit az általánosításodról."


Igen. Én tiszteltben tartom. ÁMEN!

2022. jún. 20. 16:59
 15/16 anonim ***** válasza:

A Wachowski fívérek az emberisig történetének legfontosabb filmjét készítették el. Mindegyik résznek van mondanivalója. Az anunakkik és az emberiség történelme van benne feldolgozva.


Bővebben:


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__438..


A 2008 as 1947 Alien Interwiew Lawrance. R Spencer kiadásával szépen elmagyarázza miről is van szó. Ha kutat valaki a történelmi leletek közt, halál közeli élményt átélők beeszámolóiban, reinkarnációs beszámolókban, tudományos iratokban a Van Allen sugárzási öv kapcsán nem egyszerű Sci-fi ként fogja kezelni a művet. Túl nyílt film elkészítését nem is engednék a témában. Pedig rongyá verné a téma a Mátrix filmet.


A kevenc jelenetem ami nagyon sokat elmond:


https://www.youtube.com/watch?v=77LkTjShMi8


A mátrix egy rendszer, és ez a rendszer az ellenségünk mindenki aki nincs leválasztva a rendszer részei így az ellenségünk a tudtán kívül is! És ez nagyon igaz!

2022. jún. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15 *nővérek
2022. jún. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!