Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A Jharkhand-i alien létezik?...

A Jharkhand-i alien létezik? avagy az idegenek köztünk járnak?

Figyelt kérdés

Amcsi, keleti UFO-vadász bloggerek között felbukkant és vírusként terjedő indiai idegen lényes videóból az derül ki, hogy már itt vannak !


A Kelet-Indiai Jharkhand egyik “autópályáján” vette fel a különös jelenetet egy motoros csapat egyik tagja 2021. április 27-én. A videó éjszaka készült, amikor a közlekedő autók és motorok reflektorai egy különösen vékony, hófehér alakot világítottak meg az út szélén bandukolni. A felvétel egy részlete felkerült a közösségi médiába, ahol őrült módon kezdett el terjedni, akár egy vírus.


Mindenkinek meg volt róla a véleménye. Az önjelölt UFO-szakértők is ráharaptak és szerintük a klip bizonyítja, hogy az idegenek köztünk járnak. A fehér alak pont úgy néz ki, ahogyan a köztudatban a “kicsi szürkéket” elképzelik. Vékony testalkat, az emberénél némileg hosszabb végtagok és nagyobb fej. Az arca nem látszik a felvételen, legalábbis azon a részén, amit közzétettek. https://www.youtube.com/watch?v=ySt-XxyMxG8



2021. szept. 26. 19:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

* hmm motoros banda hátát akartam írni arc helyett a motor típusa es talan rendszam es talan egy MI forditogep le tudna fordítani mit beszélnek. De olyan mintha provokalnak azt az embert ahelyett hogy segítenének neki.


Aki segiteni akar az nem "mosolyogva veszi videora" hanem tarcsazza egybol a segélyhívót. Tul megtervezettnek tűnik a motoros banda oldaláról.


Mosolyogva veszi videora- nem szo szerint kell érteni hanem hogy nem az az elso hogy segít neki.

2021. szept. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

[link]


Az indiai csávók videoja vágott video. Amugy reggeli ébredés után lehet ezt az interjus videot láttam mert a bal oldali bajszos pasit egyből felismertem hogy ezt a pasit láttam mert mikor megnyitottam a videot volt tobb is.


Amugy a setalo ember egy nő. És azt hitték hogy boszorkány és mondta a pasi hogy vegye fel videora.


Belinkeltem az egész cikket es az interjut. Csak azt nem értem hogy hogy a piklákba nem jutott eszukbe hogy az a nőnek ruha nélkül azonnali segítségre van szüksége.


Remélem az indiaba kihelyezett europai és usa nagykovetek egybol elkezdtek intézkedni, es megkeresték mert nyilvánvalo hogy azt az embert valoszinuleg elraboltak.


Nem kell ehhez nagy ész hogy kitalalja az ember hogy nem jo kedveben sétal szegeny csontsovanyan ruha nélkul.


Hogy lehetnek ilyen kegyetlenek az emberek es ostobak.


Nem forditottam le mindent de ugy kb valamennyire értettem. A pasi az anya temeteserol ment haza ezzel a motoros bandaval es eloszor megijedtek es elmentek a sarki boltig aztan visszamentek talan. Es elvileg a rendorsegnek is szoltak de az indiai rendorseg azt mondta hogy nem talaltak ott senkit. De remelem az europai kihelyezett nagykovetseg megtalalta es segitett neki hazajutni es beperelni azokat akik ezt tették vele! Ez sulyos bűn, amit ez ellen a nő ellen tettek valószínüleg.


De majd leforditom a teljes cikket csak nagyabol ertettem amit írt.

2021. szept. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
26%
Mért nincs olyan lehetőség, hogy ember. Mert ezek megjátszottak.
2021. szept. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az idegenek köztünk járnak?

Közöttem nem, de más városban rengeteg idegent láttam, sőt, köztük jártam.


Ők joggal mondták, hogy "idegen jár közöttünk!"

2021. okt. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!