Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van olyan hely m.o.-n ahol...

Van olyan hely m.o.-n ahol vannak paranormális dolgok?

Figyelt kérdés
Itt konkrétan a "szellemekre" gondolok. Melyik ez a hely?
2022. febr. 7. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Én egyet tudok. Sirály szálló Fonyód.


Sok öngyilkosság történt ott, és egész para hely is. Főleg a pince, ilyen kis járatok mennek a pince beton része alatt, alig lehet beférni. (Szóval ha ellátogatsz oda ne mássz be, mert beszorulhatsz.)

2022. febr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 SZücsöm ***** válasza:
49%
Parlament? Úgy hallom elég sok minden kámforrá válik arrafelé. Vagy Kőbánya ahol 1 titokzatos fantom riogatja a védtelen hajléktalanokat egy orális kielégülés veszélyével?
2022. febr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Fekete kastély is para a történelme miatt
2022. márc. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen helyek.


Bár én nem hiszek a szellemekben. Inkább tudományosan közelítem meg a dolgokat. Szerintem a szellemek nem földöntúli dolgok hanem egy másik idősíknak vagy mondjuk úgy ,dimenziónak a pillanatnyi kivetülése egy adott helyre. (Ezért van az hogy nem hallanak a szellemek nem reagálnak kommunikálnak) Na jó most ne a horrorfilmeket vegyük alapul.


Vagy esetleg adott emberek nagyon erős emlékfoszlányai. Elméletileg van elektromágneses tere minden élőlénynek ,talán van akik ezekre érzékenyebb. És az azt hiszi szellemet lát pedig csak a fejében érzékeli. (Mint a dejavu)

Viszont ez a szellem téma elég régóta visszatérő dolog a történelemben. Csak van benne valami igazság.

De azt nem hinném hogy itt bolyonganak a holtak.

Nincs rá recept hol lehet látni ilyesmiket.

2022. márc. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kretens ***** válasza:
Érdekes tény számomra (én is láttam már szellemet) hogy ha bármelyik szellem felvételt vagy képet megnézzük (melyek többsége hamisitvány de van pár ami elég érdekes) elég földhöz ragadtak.Értem ez alatt azt hogy repülő lebegő szellemérzékelések ritkák vagy inkább ami gyakori de az is csak épületekben hogy a plafon felé távozik ha meglátják őket.Hat rájuk a gravitáció?Lehet hogy univerzumuk eme legősibb eleme ellen ők sem tudnak mit tenni és csak közvetett dolgok közbeiktatásával segitségével tudnak ők is ellenálni neki?Az embernek ahhoz hogy elhadja a föld tömegvonzását elég nagy energiabefektetés szükséges.Mert azon nagyon sokat gondolkodtam hogy ha meghalok és szellemi lény leszek akkor biztos hogy nem itt a földön bolyonganék meg ijesztegetnék másokat hanem mivel fizikai tényező már nincs befolyással bejárnám az egész világegyetemet.Szóval érdekes dolog ez hogy ezek az entitások miért ezen a bolygón randaliroznak.De lehet hogy ennek más oka van bár ez is csak az én véleményem de ez egy igen csak lehangoló tény lenne.Ez esetben arról van szó hogy az emberen kivül nincs máshol értelmes élet.Ez is benne van a pakliban ha belegondolunk.
2022. ápr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!