Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi volt a legdurvább természet...

Mi volt a legdurvább természetfeletti dolog, ami veled történt?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 10. 16:57
1 2
 11/17 kretens ***** válasza:
89%
Én kideritem mi volt az amit harmadikként irtam.Lesz velem egy volt zsoldos és egy pap is.
2022. ápr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%
Régi történet utolsó, azóta már máshol rohangál.
2022. ápr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 kretens ***** válasza:
100%
12..szerintem ez valami helyhez kötött lehet.Később megtudtam hogy korábbi és későbbi évfolyamokból is voltak páran akik furcsaságokat észleltek.Volt aki többször is öngyilkosságot próbált elkövetni mert nem tudta feldolgozni amit látott vagyis nem talált racionális magyarázatot.Voltak akik tudományosan közelitettek a dologhoz.Végül is egy mini tájvédelmi körzet ritka növényeket kerestek vagyis illatanyag kombinációk amik megtréfálhatják az ember elméjét de nem találtak.A talajból is vett valaki mintát aki később vegyész lett de nem talált semmi olyat ami esetleg bomlás során halucinogén lehet.Egzotikus rovar sincs ott melynek esetleg a mérge megzavarja az ember elmélyét.Ami nem hagy nyugodni az az hogy mindenki ugyan azt látta akkor ott.Szerintem még mindig felbukkan bizonyos időközönként.
2022. ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk öngyilkosságot megkísérelni, mert láttál egy rohanó alakot és nem tudod pontosan mi... hát elég furán hangzik, mondjuk úgy...
2022. ápr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
74%
13. Van rá "egyszerű" magyarázat csak nem valószínű hogy a kollektív halucináció irányába kell keresni. Százával találsz fényképeket "szellemekről" (érzékenyebb egy kamera mint a szemünk az infa tartományra is) ahol hasonlókat örökítettek meg. A test halála után még jóideig sokan itt bolyonganak s a lelkük "vetíti" azt a térbeli-élő gravitációs hologramot amitől tudják a sejtjeink a feladatukat, mivé és meddig kell osztodni... ebbe marad még némi "finomanyagi energia" ami ideköti a lelkeket és eztán néha láthatóvá válik optikailag is, a szünk számára. De ugyanezt el tudják még mások is játszani akik meg se születtek itt, a különféle fejlettebb civilizációkat nem is említve akik így járnak többnyire észrevétlenül köztünk; ráadásul a mi univerzumunkon kívül még 15 másik létezik ahonnan van azért átjárás... ...
2022. ápr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
96%
Még amikor hatodikos voltam és reggelente készülődtem a fürdőszobában, oldalra tekintve láttam mindig egy vörös hajú, zöld kabátos hölgyet. Az arcát soha, csak a haját és a kabátot. Nem is értettem, miért van ott a nappalinkban valaki korán reggel...Napokig ment ez, hogy láttam őt, volt hogy napközben is. Szóltam a szüleimnek, hogy valaki van itt. A papám régóta az utcánkban lakik, ezért megkérdeztem tőle, hogy tudja-e,hogy hogy nézett ki a volt tulaja a házunknak. Azt mondta, hogy a feleség vörös hajú volt, és egy jellegzetes zöld kabátban járt mindig. Édesanyám felkereste a volt tulaj fiát, aki ezt szintén megerősítette. Ha ez eddig nem lett volna elég para, felkerestünk olyan személyt, aki a szellemeket úgymond "el tudja küldeni". Miután "elküldték" néhány hónapra rá, a volt tulaj fia meghalt. Nem tudom van-e összefüggés.. de ez a mai napig nyomot hagyott bennem.
2022. ápr. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg mindig dejavu érzésem van mikor ezeket a válaszokat olvasom.
2022. ápr. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!