Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy beszéljek az őrangyalomma...

Hogy beszéljek az őrangyalommal? Hogy tudjam meg hogy fiu vagy lány?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 20:06
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Angyalok vannak és őrangyalok is. Sajnálom azt a válaszadót, aki még sose tudott kapcsolatba kerülni az őrangyalával, és ezért azt hiszi, nincs is. Hogy van-e nevük, azt nem tudom. Tulképpen miért fontos neked, mi a neve?
2010. szept. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
csak ugy de már rájöttem még van ott az 1. kérdés a kérdésbe
2010. szept. 29. 19:46
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
olvasd el Silver Ravenwolf: Angyalmágia című könyvét, abban benne van
2010. szept. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
73%
Én úgy beszéltem először az őrangyalommal, hogy ő beszélt hozzám. Később kérdeztem is tőle, de csak akkor válaszolt, ha nagyon fontos és szívből jövő volt a kérdés. Szinte sose válaszol azonnal, többször fel kell tennem a kérdést, lehetőleg nagyon pontosan. A válaszok legtöbbször igen rövidek, vagy valami hasonlat, szimbólum. Nem könnyű ilyenkor értelmezni. Van olyan is, hogy félreértem, és csak amikor bekövetkezik, amit előre jelzett, akkor értem meg, hogy mit is mondott. Szóval nekem nem egyszerű beszélgetni vele. De nagyon jó érzés tudni, hogy velem van.
2010. szept. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

12:02 !


Nagyon egyet értek veled!!!

2010. szept. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim válasza:
0%
igen, mindenkit, aki hisz valamiben, le lehet hülyézni, mert a hit által megfogalmazott dolgok nem léteznek és csak a nagyon naív emberek hisznek ilyesmiben
2010. okt. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
58%
:D Én sem hiszem hogy őrangyalok léteznének! (pl.: szerintem a tűzoltók sem hiszik) De azt viszont hiszem hogy létezik valami amit "őrangyalnak neveznek" mondjuk a bibliába.De az is tuti hogy mindenkinek más.És nem is hiszem hogy fiuk vagy lányok lennének.Egyszerűen csak identitásuk van.De beszélni velük, kizártnak tartom.Azt hiszem nekem is van "őrangyalom" de eddig még hiába kértem nem beszélt velem.Egyszer viszont kérdés nélkül felbukkant és figyelmeztetett egy eseményre ami nem csak néhány napomat vagy évemet,hanem az egész életemet derékba törhette volna.
2010. okt. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

11.27!

Nincs itt valami ellentmondás?

Azt írod, szerinted sincs őrangyal, de egyszer kérés nélkül is segített az őrangyalod.

Az előző válaszolónak:

Igazad van, bárkit le lehet hülyézni. Ilyenkor az ember saját magáról állít ki bizonyítványt.

2010. okt. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

"...létezik valami amit "őrangyalnak neveznek"..."

És ennek szellemében írtam hogy " ...kérés nélkül felbukkan az"őrangyalom"..."

2010. okt. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:

Jómagam azt szoktam mondai, olyankor amikor valaki lehülyézi a másikat uram bocsá engem, hogy " miaz tükörbe néztél, vagy talán bemutatkoztál" Igen lyen esetben mindenki a saját szegénységi bízonyitványát mutatja be.

IGEN MINDENKI HÍSZ VALAMIBEN!!!! És szerintem ezt nevezzük hitnek. legyen az jó, vagy rosz. Ha nem hiszel semmiben akkor már nem élsz nincs értelme az életednek. Ez nagyon csunya mondat de igaz. A haldokló embernek is van valamilyen célja amit el akar érni, hisz és reménykedik benne, hogy megvalósul. A lélek sem megfogható dolog, de azért még létezik. Például nincs olyan ember a földön akinek még nem volt, vagy nem lesz lelkiismeret furdalása. Mért ne lehetnének angyalok? Nem látni és beszélgetni kell velük, hanem érezni kell, hogy amikor szükséged van rájuk akkor ott vannak meletted és a szívedben érzed a segítségüket. Hinni kell bennük, és ők segíteni fognak! Az a baj, hogy az ember azt nem látja ami a szeme előtt van!

2010. okt. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!