Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezett bloody mary? és igaz...

Létezett bloody mary? és igaz a története? Vagy csak egy kitalálció?

Figyelt kérdés
esküszöm befostam.
2010. okt. 4. 21:06
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
80%

Bloody Mary


Hozzávalók:

- 2 rész vodka

- 5 rész paradicsomlé

- 1/2 tk. citromlé

- 2-3 öntet Worchestershire szósz

- 1-2 öntet Tabasco szósz

- 1 csipet só

- 1 csipet feketebors


Jeget teszünk egy highball pohár kétharmadáig, majd beleöntjük a paradicsomlevet, a citromlevet és a vodkát. Ezután beletesszük a fűszereket és a szószokat, majd az egészet jól összekeverjük. Díszítéshez lime-ot vagy egy zellerszálat is használhatunk. Ízlés szerint variálhatjuk, hogy mennyi fűszert teszünk a koktélba.


A fenyegetőző delikvensnek: én rettegek az alkoholtól, de csak az iható fajtától

2010. okt. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
21:57, 22:56 Imádlak :))) Remélem, azonos ember írta a két kommentet, nagyon tetszett mindkettő. Jó dumás vagy, és jó a humorod!! pussz!
2010. okt. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim válasza:
79%
Aggodalomra semmi ok, a Supernatural s01e05-ben már megölték
2010. okt. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
22:56-os vagyok, a másik nem az én alkotásom, puszi neked is :)
2010. okt. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
78%

Istenkém... Bloody Mary avagy Véres Mária Aragóniai Katalin elsőszülött lánya volt (vmi spanyol király felesége, VIII. Henrik lánya.)

Azért véres, mert ugye Angliában Henrik miatt anglikán egyház volt, ő a katolikust akarta visszaállítani, ezért tűzzel-vassal pusztította az anglikánokat.

Semmi élve eltemetés vagy hasonlók...

2010. okt. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim válasza:
I. Mária (London, 1516. február 18. – London, 1558. november 17.) angol és ír királynő 1553. július 19-étől egészen haláláig. Kasztília, León, Aragónia, Valencia, Nápoly, Szicília, Mallorca és Navarra királynéja 1556-tól házassága révén. A Tudor-házból származott, egyetlen életben maradt gyermeke volt VIII. Henriknek és Aragóniai Katalinnak. Uralkodása alatt a római katolikus vallást próbálta visszaállítani az akkor már protestáns angolok között. A Katolikus melléknévvel is szokták illetni, valamint Véres Máriának[1] is szokás nevezni a protestánsok elleni kemény fellépése miatt.
2010. okt. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
am ha kört rajzolsz magad köré a földre nem bánt . osztály tálsam azt mondta . hogy ha egy kört rajzolok megam köré egy nagyot akkor nem öl meg . meg ha megidézed ha hátra nézel megöl ha csak egyenesen, mozdulatlanul állsz. akkor csak elvisz . de nem kockáztatnám az életem .
2010. okt. 5. 13:54
 18/43 anonim ***** válasza:
68%

ugyan, butaság. Bármilyen kör nem fog meg egyetlen szellemet sem,ahhoz speciális anyag kell, amit ezek a legendakeltők nem szoktak ismerni..

ráadásul hova vinne el???

Hidd el nekünk, ez egy átverés, nincs miért félned

2010. okt. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
te mit hallottál bloody maryről kérdező?
2010. okt. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

egy legendát meg h ha előhivjuk megöl mert gonosz

a legendát egy honlapon olvastam a előhivását meg az oszt. tálsamtol :

(én)-Csá! hallotál már bloody maryrol?

( ő)-Hello! igen . volt egy haverom aki hallot ilyet hogy : Segitség ! Segitség! és nem mentek ki mert féltek erre reggel. kimentek és láttak egy csomo vért . a másik az hogy irogatták a haverjai azt hogy bloody mary és akkor már magátol irodott . meg h ha elöhivod akkor elöre nézel elvisz ha hátra megöl.

2010. okt. 9. 09:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!