Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek szellemek, kísértetek...

Léteznek szellemek, kísértetek, démonok?

Figyelt kérdés
Vajon azok a beszámolók, ahol arról beszélnek, hogy láttak szellemet, az mind kamu? Vagy van hiteles is köztük? A tudomány már kimutatta valamilyen módszerrel, hogy szellemek nem léteznek? Én még ilyesmit nem láttam, de a barátom számolt már be furcsa dolgokról. Egy emberszerű valami felbukkant, aztán el is tűnt. A szobában a papucs magától felemelkedett, és átment egy másik helyre a szobában. Ő nem hazudna nekem, mert jó barátok vagyunk, mindent őszintén elmond mindig.

2023. márc. 22. 21:11
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom miből gondolod, hogy én valami információ szolgalat vagyok neked, de ebben a hangnemben ez az utolsó valaszom neked: google a baratod. google translate is. Ha valami érdekel és tudatlan vagy keress rá,nem több idő mint itt lányosan toporzekolni. Sok sikert!
2023. márc. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
11%
Valahogy sejtettem. Te állítottad, hogy léteznek módszerek és műszerek, lehet linkelni, kifejteni Nyilván nem fogod, véletlen volna?
2023. márc. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
33%
Te nagyon sötét modortalan ember vagy, a, ismetetszerzésre a kereső kifejezést megkaptad, a többi a te dolgod, ha te valami gyerekes dacból a témával szembeni ellenállást hitből kezeled, az te dolgot , de akkor nem vagy alkalmas az infot akkor se meglatni, ha a anyukád tálcán tolja a képedbe. Nyitottság nélkül, dogmában élve semmi új nem ér el. Vegyél erőt magadon. Nem tudomany témakörben van, hanem termeszetfelettiben, te jöttél ide. Mire számítottál? Olyanokra, lusta tudatlan vagdalkozokra csak mint te? Minek? Azért hofy kötözködj. ezt megtetted most már a te tereped valószínűleg az általanos iskolai tudományos témakör. sok sikert!
2023. márc. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
0%
Hát hogyne :D A fajtádtól nem is lehet mást várni :D
2023. márc. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
16%
14: a kedves csaladod a te fajtád
2023. márc. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
39%
Ők felfogják ésszel, hogy működik, ha állítanak valamit, és aklkor is megpróbálják alátámasztani, ha fele akkora baromság, mint amit te írtál. Mint a többi normális ember. A fajtáddal ellentétben.
2023. márc. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
43%
Szia! A Szellemvilág létezik!
2023. márc. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Én is megtapasztaltam, amit a haverod mond, léteznek.
2023. márc. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
43%

Nem valaminek a nem létét, hanem valaminek a létét szokás bizonyítani, méghozzá tudományos módszerekkel.

Bizonyíték van a szellemek létezésére? Nincs, tehát innentől kezdve ez hit kérdés, akár tetszik, akár nem.

Egyébként szerintem ez egy pszichés jelenség, erre viszont vannak bizonyítékok is.

2023. márc. 23. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekel, hogy kinek mit sikerült leméregetnie, mert a saját szememmel tapasztaltam meg paranormális jelenségeket és én a saját szememnek hiszek.

Szellemi entitások léteznek.

Egyszer majd lehet, hogy lesz mód valahogy méricskélni is őket, de ez a lényegen nem sokat változtat.

2023. márc. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!