Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek szellemek, kísértetek...

Léteznek szellemek, kísértetek, démonok?

Figyelt kérdés
Vajon azok a beszámolók, ahol arról beszélnek, hogy láttak szellemet, az mind kamu? Vagy van hiteles is köztük? A tudomány már kimutatta valamilyen módszerrel, hogy szellemek nem léteznek? Én még ilyesmit nem láttam, de a barátom számolt már be furcsa dolgokról. Egy emberszerű valami felbukkant, aztán el is tűnt. A szobában a papucs magától felemelkedett, és átment egy másik helyre a szobában. Ő nem hazudna nekem, mert jó barátok vagyunk, mindent őszintén elmond mindig.

2023. márc. 22. 21:11
1 2 3 4
 31/40 anonim válasza:
92%

Léteznek szellemek,angyalok na meg démonok is.

Viszont,ez nem azt jelenti,hogy háborgatnunk kell őket.

Egyébként ahogy már páran előttem is írták a tudomány képtelen magyarázatot adni a paranormális aktivitásokra.Persze adhat olyan választ,hogy csak beképzeled,a levegő és a szél máshogy ált,drogozol stb.

Én látom őket,segítek is aki akinek csak tudok,ha gondja van velük és nem várok el fizetséget sem.

Ha valakinek kérdése lenne ebben a témában,akár hozzám is fordulhat.

2023. márc. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
70%

Nincsenek paranormális jelenségek, egyetlen bizonyítékot sem tudtok bemutatni, ami alátámasztaná az állításokat, csak történetek tömkelege ami semmit nem ér.

Ja, és természetesen sok csaló, akik ebből keresik a pénzt, jól átverik a hiszékeny embereket.

2023. márc. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
24%
32 te valami értelmi fogyatékos lehetsz, hogy még mindíg ezen kattogsz.
2023. márc. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
7%
Nem tetszik a véleményem, talán magadra ismertél?
2023. márc. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
61%
Hetente itt tro££kodsz a hü.lyeségeddel. Unalmas vagy.
2023. márc. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 1Andista válasza:
91%
Ennél a témánál is kétféle ember van. Aki hisz és aki nem hisz bennük. Én hiszek bennük, mert képi bizonyítékom is van.
2023. ápr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
88%
Hát akkor elő vele, oszlasd el a kétségeket!
2023. ápr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
68%
Nem hit kérdése, bizonyítottság kérdése, ha tudás helyett hiszel az tévútra vezet, minden téren.
2023. ápr. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 kretens ***** válasza:
88%
Jelen korunkban sok csodálatos technikai vivmány vesz minket körbe.Szellemek démonok és egyéb más entitások felett lassan eljár az idő mert az emberi technológia fejlődése túl fogja haladni őket.Gondoljuk a cern-re a mesterséges inteligenciára és még sok egyébre amik bizony már képesek nyomon követni őket.Amit ha csak egyszer is képes látni és megmérni emberi technológia akkor azt el is tudja szeparálni vizsgálni és megsemmisiteni vagy elűzni.Ez nem véletlen.A teremtő szabad akaratot adott nekünk és elmét mely elme fejlődik és kreativ.Ez az állandóan fejlődő emberi tudás egyben védelmet is létrehoz az embernek a gonosz hordái ellen.
2023. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
57%

Ugyan ateista vagyok, de valamilyen formában hiszem hogy vannak ilyen nem emberi entitánsok,

Esetem:2 éve történt, egy lakásban élek felettünk 4 éve halt meg egy 94 éves özvegy néni akinek volt egy fia de ő szívinfarktus miatt akkor 2006 ban meghalt, mint emlitettem 2 éve halt meg, egy nap a szüleim félnapra elmentek be a városba vásárolni, a hűtő felé indultam amikor felülről kopogást hallottam, először nem tudtam mire gondolni mint hogy a rokonai jöttek takarítani,de

akkor nem halottam beszédet mert szoktak zsivalyt csapni a rokonjai amikor jönni szoktak kipakolni ejtenek le mindent is olyankor nagy volt a zaj, de most csak a kopogást halottam, utána fél órája WCre mentem és akkor a szellőzőből egy halk hangra csaptam fel a fülem ami halk nevetéssel zárult, ekkor megijedtem de nem értettem hogy ez mi, mivel nem nagyon hiszek az ilyen spirituális dolgokban ezért azt találtam ki hogy beképzeltem magamnak.

Majd este jött a "csúcs" épp az ágyban voltam próbáltam elaludni amikor az az érzés fogott el hogy nem vagyok egyedül, szüleim rég hazaértek nem ő miattuk ha nem egy teljesen megmagyarázhatatlan dolog miatt, majd a tévé képernyőjén egy arc vetült vissza, megdörzsöltem a szemem de azaz arc ott volt, és akkor jöttem rá hogy az arc a felettünk volt lakó özvegy asszony volt, nagyon megijedtem, majd eltünt reggel azon tűnödtem hogy mi volt ez tegnap, hozzáteszem igen jóban voltunk, sokszor segítettem neki a számitógépes dolgaiban , sokat beszélgettünk, és sokszor megkinált amit sütött.

2023. máj. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!