Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért akarja felvenni velem a...

Weirby kérdése:

Miért akarja felvenni velem a kapcsolatot egy démon, és engedjem, vagy ne?

Figyelt kérdés

Tegnap este, amikor a szobámban meditáltam, egy hirtelen hideg szellőt éreztem, és a fülemben suttogást hallottam, mintha valaki vagy valami a nevemen szólított volna. A szobámban nem volt nyitva semmi, tehát a szellőnek nem lett volna hol bejönnie.

Mivel már régóta foglalkozom ezotériával és a mágia misztikus világával, tudom, hogy néha a démonok próbálnak kapcsolatba lépni az emberekkel vagy követik őket. Azt is tudom, hogy démonokkal nem szerencsés kommunikálni, de mégis kíváncsi vagyok, mit akarhat.

Gondolom, nem én vagyok az egyetlen, akinek hasonló élménye volt. Szeretném hallani mások tapasztalatait is.


Ti mit gondoltok erről? Volt valakinek hasonló élménye?



2023. nov. 1. 02:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%

Akkor tudnak hozzád a legjobban kapcsolódni, amikor rossz passzban vagy.

Akkor érezheted a befolyásukat is, hangok vagy energia formájában.

2023. nov. 1. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Manapság a technikai dolgokon keresztül kapcsolódnak, jól tudnak vele manipulálni, függőséget okozni, majdnemhogy kivédhetetlen és veszélyes.
2023. nov. 1. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Ez is azt bizonyítja, hogy mindenki azt találja meg amit keres. Mivel ezzel foglalkozol, erre fókuszálsz, megteremted.
2023. nov. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én általában a hideg szellőt, de akár nagyobb vihart az álmomban érzékeltem. Viszont ott nem igazán éreztem magam veszélyben, sőt megnyugtató volt a jelenléte.
2023. nov. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Melyik füledben hallottad?
2023. nov. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egészet engedd el. Egyszer történt meg. Lehetett halucináció is. Ha rápörögsz (akár az igazságára, akár a hamisságára), akkor várni fogod, megtörténik újra, de ez nem lesz bizonyíték a valódiságra. Csak újrateremti az agyad az élményt.
2023. nov. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Kerdezd meg tole
2023. nov. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%
Engedd a közeledbe. Készülj fel, hogy beléd vezeti az ősgyíkvesszejét. Maradj nyugodtan, hamarabb szabadulsz.
2023. nov. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttad az Annabelle-t? Vagy akármelyik valóság alapú horrorfilmet? Onnantól hogy beengeded nem fogsz tudni megszabadulni tőle. És elhiheted, hogy nem jót akar.
2023. nov. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

Démon lett volna? Akkor, amikor a legvékonyabb az élők és holtak közti távolság? Nem ők a holtak, hanem mi vagyunk azok. Ők már feltámadtak az öröklétre, mi pedig olyanok vagyunk, mint a megszületésre készülő babák. Túl korán nem születhetünk, mert nem fejlődünk ki. De már halljuk, ahogy a testvérünk suttog odaátról, hogy vár minket. Mint amikor kisgyermek beszél az édesanyja kerekedő pocakjához a kistesónak: "Várunk téged!"

De addig a napig csak növekedjél. Fejlődjél. És higgyél az Úrban, mert mind oda kerülünk, ahol ő van. Mind Isten vagyunk. Most épp álmodunk és azt sem tudjuk, hogy alszunk. Egyszer tudtuk, és Krisztus voltunk. Most még nem tudjuk, de reméljük, hogy lesz még tudatos álmunk ebben a remben. De egyszer majd felébredünk. És amikor felébredünk, mind ugyanaz az egy Isten leszünk, aki most minket álmodik.

2023. nov. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!