Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet hogy van velem valamifél...

Lehet hogy van velem valamiféle védőangyal szerűség, ami valójában csak másoknak, és főképp nekem árt?

Figyelt kérdés

Szóval viccből sokszor dicsekedtem azzal, hogy magasan védett személy vagyok. Mert olyan dolgok történtek, hogy pl. a kollégám csesztetett jó sokáig, és amikor kiálltam magamért, utána teljesen szét volt csúszva hetekig. Valamilyen tablettákat is szedett, és látszott rajta, hogy teljesen kész van. A főnök viccesen meg is jegyezte, hogyha kicsinálom, akkor nekem annyi.


Egy másik példa, ez online játékban történt, egy nagyon közeli barátom tette miatt otthagytam a discord szervert, és még aznap le is törölték, 2 ezernél is több ember volt rajta.


Most legutóbb egy személynek nagyon sokat ártottam. Folyamatosan, és egyre lejjebb süllyedtem. Csinált velem valamit 1 évvel ezelőtt, és ősz elején a teljes bizalmamat újra eljátszotta, és utána még neki állt feljebb, hasonlót csinált, mint tavaly. Elszakadt nálam minden cérna, és bosszút álltam. De megbántam, és próbáltam jóvá tenni. Aztán újra ártottam neki, mert nagyon felmérgesített. Ezután arra gondoltam, hogy soha sem fog megváltozni, meg kell törnöm, hogy végre befejezze. Azt gondoltam, hogy amikor megtört, akkor majd könyörögni fog a békéért, de ez soha sem történt meg. A fenyegetést láttam benne, hogy ellenáll, hogy újra ugyanezt fogja tenni, amint erőt nyer. Végül már akkor is bántottam, amikor normál tudatállapotban voltam. Állítólag tett magával valamit én miattam, amit erősen kétlek, az viszont igaz, hogy nagyon szét van csúszva, és rémálmai vannak velem. De még amikor jóban voltunk, akkor is olyat álmodott rólam, amitől a szőr felállt a hátamon. És nem csak ő, hanem egy másik személy is. Valamiféle nagyon gonosz démon voltam az álmukban. Tegnap felvette velem a kapcsolatot, és nagyon keményen bántam vele. Kb. 1 órája azt kezdtem el érezni, hogy tiszta vagyok és nyugodt. Teljesen olyan érzésem van, mintha nem is én tettem volna vele azt a sok gonoszságot. Próbáltam logikus magyarázatot keresni, de nem találtam egyet sem. Sokkal okosabb módon is megoldhattam volna a dolgokat, amiből nekem is hasznom lett volna, és neki se lett volna rossz. Az egyetlen ok, amit látok, az a düh, a harag, és a félelem, ezek motiváltak. Úgy érzem, mintha valamiféle befolyásoltság alatt lettem volna. Lehetséges ez, vagy nálam van valami baj?


dec. 24. 03:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz ártani mindenkinek? Főleg akikkel korábban jóban voltál?

Miért is őrlődsz még mindig ezeken; jóban akarok lenni vele ismét, gyűlölöm és legyen neki minél rosszabb, aztán ismét jóban akarsz lenni stb.


Szerintem csak magad miatt akarsz valami jót neki, mert pocsékul érzed magadat. De ha ki is békültök vagy ilyesmi, szerintem úgyis bántani fogod vagy akarod.

Felejtsd el és kész!

dec. 24. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Szeretetteljes közegben nőttél fel, jól bántak veled a szüleid?

Fiú vagy lány vagy?

Hàny éves vagy?


Ha tippelnem kellene, akkor nem volt túl jó gyerekkorod és emiatt van az olykor, hogy ugyérzed, mintha nem önmagad lennél, eluralkodik rajtad a rossz és egyszerűen mintha valami irányítani úgy érzed.


Ismerős.. de az jó jel, hogy ezt észrevetted, ez azt jelenti, hogy benned van a jó és legyozheted ezt a rosszat.. viszont fel is erősítheted ezt a rosszat ami benned van, de annak az a hátránya hogy egyre inkább úgy fogod érezni, mintha nem önmagad lennél és egyre inkább zsigerből jön majd a gonoszság.

dec. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!