Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek védőangyalok? Hisztek...

Léteznek védőangyalok? Hisztek bennük? Illetve volt már élményetek velük?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a téma mert volt életemben kettő olyan alkalom amikor halál közelbe kerültem,de már nem rajtam múlott,hogy megúszom-e.Nem hittem soha ezekben a természetfeletti dolgokban,de most hiszem,hogy ezek a lények léteznek..Szerintetek is?

#halál #angyal #túlvilág #védőangyalok
2012. jún. 15. 13:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Röviden: Nem hiszek bennük, nem is történt még velem ilyen, sőt, senkivel az ismeretségi körömben.
2012. jún. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Én egyszer elbambultam az út szélén, és leléptem. jött egy autó, de mielőtt eléléptem volna, mintha valaki visszahúzott volna. Senki sem állt ott. Hiszem ,hogy vannak angyalok, akik vigyáznak ránk, csak a hókuszpókusszal (kapcsolat felvétel, hozzájuk való imádkozás) nem értek egyet. Hiszek Istenben, és hiszem, hogy küldhet a segítségünkre angyalt, de ezt túlmisztifikálni, ezoterikus dolgokat belevinni, azt nem tartom okos dolognak.
2012. jún. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom pontosan mit is nevezhetnénk védőangyalnak...Hát nekünk mindig olyankor jött valami váratlan segítség, amikor tényleg nem tudtuk mi lesz, meg ilyenek. Meg egyszer a firenzei dómban a kórussal voltunk. Szokásunk énekelni valamit egy olyan templomban, ahol engedik. Szóval lazán beálltunk, én a leghátsó sorban voltam, mellettem pedig 2-3 embernyi helyen nem senki. Egyszer éreztem, hogy valaki határozottan, de kellemesen a vállamra teszi a kezét, azonnal odafordultam, de 5 méteres körzetben senki nem volt ott. Tulajdonképp ez volt eddig.
2012. jún. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Aha...akiről én hallottam az a sárkány...aki a Sátán, van még Nostradamus versében Hister, aki Antikrisztus, sötét angyal és senkise tudja... Hitler volt az antikrisztus
2012. jún. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Meg nagyapám halála után pár nappal egyik elalvás előtt olyan érzésem volt, mintha valaki ült volna mellettem és fogta volna a kezem. Határozottan éreztem a kisugárzását, hihetetlenül megnyugtató volt. Mosolyogva aludtam el és igen mély álmot kaptam.
2012. jún. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
9%
De sok a buta ember... uhh.
2012. jún. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én még csak ŐRangyalokról halottam.
2012. jún. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Egyszer kiskoromban (lehettem vagy 5éves) kizártam magam véletlenül otthonról, és ott pityeregtem a ház előtt és imádkoztam hogy valaki jöjjön már. Anyum 15perc múlva megérkezett, és azt mondta hogy megérezte hogy valami baj van, azért jött, amúgy még nem haza készülődött...
2012. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Antimod ***** válasza:
77%
Nem egészen védőangyal, inkább vezető, akinek az a feladata, hogy bejárd a saját magad által kijelölt utat itt a Földön. És olykor közbe kell avatkoznia, ha baj lenne.
2012. jún. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
9/9-es válaszoló!Köszönöm válaszodat,de kik ezek a vezetők?És ők tudják,hogy pontosan mikor halok meg?Ezek a vezetők a sorsunkat is irányítják?
2012. jún. 16. 05:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!