Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen angyalkommunikációt...

Milyen angyalkommunikációt ismertek? ÉS milyen angyallal kommunikáltatok? Hülyeséget beírok kerüljék már a kérdést!

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 10:36
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:

Ilyen formában, és ilyen értelemben nincsenek angyalok. Angyaloknak képzelheted a szeretteidet, akik elhunytak, de tudod, hogy talán valamilyen formában mégis veled maradtak. Kommunikálni nem tudsz velük, és nem is lenne egészséges. Inkább azt mondom, hogy a szívedben lehetnek angyalok, de sehol máshol nem...

Én ezt úgy vagyok kénytelen belátni, hogy a gyermekemet veszítettem el, szerintem és nagyon remélem is, hogy veled nem történt ilyen csapás, úgyhogy ne magyarázz be olyan dolgokat magadnak, amik nem léteznek.

2010. dec. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

bocs,én semmit nem magyarázok be magamnak , sajnálom a gyermekedet de ő nem angyal ,hanem szellemként vigyáz rád.

védőangyalnak számit de mellete ottvan chamael,metatron,gábriel,rafael,énkiel,sandalphon,...stb

valaki azt hiszi hogy bemagyarázza magának pedig nem. menj el egy speciális emberhez aki ért ehez , elég egy jos vagy médium csak! beszélgess el vele és utánna irj ijet.


megkérdezhetem miben hiszel? én bibliára nem hagyatkozok és te?

2010. dec. 1. 11:35
 13/43 A kérdező kommentje:

tegyük fel,és most ez nem biblia ,de tudom erre is azt fogjátok irni,hogy nem igaz!

mohamed öngyilkos akart lenni mikor leakart ugrani és egy angyal jelent meg és nem tette meg.és utánna már hirdette az igét ő is. meg jo ember lett.

2010. dec. 1. 11:38
 14/43 anonim ***** válasza:
Én azóta semmiben nem hiszek, csak remélem, hogy van egy szebb hely. Bibliára én sem hagyatkozom..
2010. dec. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
0%

"mohamed öngyilkos akart lenni mikor leakart ugrani és egy angyal jelent meg és nem tette meg.és utánna már hirdette az igét "


Egy ember öngyilkos akart lenni, de rájött, hogy baromság lenne megölni magát, erre kitalálta, hogy csoda történt:S

2010. dec. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
0%
Bud Spencer 2 másodperc alatt elverné metatront..
2010. dec. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
igen van egy szebb hely és ott lesznek a szeretteid. amikor meghal valaki akkor is elspnek egy angyallal találkozik a lélek.
2010. dec. 1. 11:42
 18/43 A kérdező kommentje:

bocsi de én modszerekre vagyok kiváncsi és nem arra amit beirtok ,hogy: nem léteznek.

minél több módszert ki akarok probálni.

2010. dec. 1. 11:44
 19/43 A kérdező kommentje:

Fran története

2001-ben 17 éves fiamat vakbélgyulladás gyanújával kórházba szállították. Amíg egy kórteremben üldögéltem a halálra rémült fiammal, kértem az angyalok segítségét, hogy legyenek vele, és segítsenek rajta. Azonnal éreztem az energia változását. Éreztem (de nem láttam), kórházi ágyának szélén egy angyali lényt. Aztán a fiam hirtelen így szólt: "egy óriási arany angyal van a lábamnál". Aztán teljesen megnyugodott és megbékélt a műtét gondolatával. Az angyal egész éjjel mellette maradt, így könnyű szívvel magára hagytam.

2010. dec. 1. 11:45
 20/43 A kérdező kommentje:

Mon angyalai


Az első világháború idején keletkezett egy legenda a moni angyalokról. Bár a szemtanúk állításai különbözők, történt aznap valami misztikus. Igazán lenyűgöző, hogy az eseménynek nem csak egy szemtanúja van!

A moni csata 1914. augusztus 23-án zajlott Belgiumban. Az előretörő német csapatokkal vívott elkeseredett összecsapásban Szent György és egy sereg fantomíjász állította meg a császár csapatait. Más katonák állítása szerint Mihály arkangyal vezette az angyalok seregét. Néhányan három szárnyas, fénylő lényt láttak, ismét mások azt állították, hogy az angyalok védő fényfüggönybe burkolták a brit csapatokat. Az isteni beavatkozásnak annyi szemtanúja volt, hogy egyáltalán nem meglepő, hogy a beszámolók ennyire különböznek egymástól. Még német hadifoglyok is azt állították, hogy látták a titokzatos eseményt, és a látomás teljesen megbénította őket.

2010. dec. 1. 11:46
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!