Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen angyalkommunikációt...

Milyen angyalkommunikációt ismertek? ÉS milyen angyallal kommunikáltatok? Hülyeséget beírok kerüljék már a kérdést!

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 10:36
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:

Marc története

Marc diákkorában időnként éjjeli őrként dolgozott. Egy éjszaka társával együtt arra lettek figyelmesek, hogy behatolnak a területükre. Marc a kollégájával együtt odafutott ahhoz az épülethez, ahol a betörők voltak, de nem hittek a szemüknek.

A fejük felett a tiszta csillagos égen ott lebegett egy óriási fénylő lény, egy angyal. Néhány másodpercig felettük lebegett, majd szép lassan elindult a külső épületek felé, végül eltűnt a szemük elől.

Marc számára megrázó volt a találkozás, de nem a betörők miatt. Még akkor is remegett, amikor hazaért. A családja látta rajta, hogy nem mindennapi élményben volt része, és izgatottan beszámolt az angyalokról, de az édesanyja csak mosolygott és legyintett:

"Annyira aggódtam érted, megkértem az angyalokat, hogy vigyázzanak rád."

2010. dec. 1. 11:47
 22/43 anonim ***** válasza:

Ne higgy a sok idiótának...Angyalok tényleg léteznek^^


Csak azt hisszük el amit láttunk, vagy azt látjuk amit hiszünk^^


Igen én még hiszek a Mikulásban is, bár tudom, hogy nem rénszarvas szánon jön sajnos (bár de jó lenne:)xD)

2010. dec. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:

"ők nem bántanak senkit"


Az embereket pedig, kik a ház ajtaja előtt valának, vaksággal verék meg kicsinytől nagyig, annyira, hogy elfáradának az ajtó keresésében.


És mondának a férfiak Lótnak: Ki van még itt hozzád tartozó? vődet, fiaidat és leányaidat, és mindenedet, ami a tied a városban, vidd ki e helyből.


Mert mi elvesztjük e helyet, mivelhogy ezek kiáltása nagyra nőtt az Úr előtt; és az Úr küldött minket, hogy elveszítsük ezt.


Kiméne azért Lót, és szóla az ő vőinek, kik az ő leányait elvették vala, és monda: Keljetek fel, menjetek ki e helyből, mert elveszti az Úr e várost; de az ő vőinek úgy tetszék, mintha tréfálna.


És mikor a hajnal feljött, sürgetik vala az Angyalok Lótot, mondván: Kelj fel, vedd a te feleségedet és jelenlevő két leányodat, hogy el ne vessz a városnak bűne miatt.


Mikor pedig késedelmeskedék, megragadák a férfiak az ő kezét és az ő feleségének kezét és két leánya kezét, az Úrnak iránta való irgalmából, és kivivék őt: és ott hagyák a városon kívül.


És lőn mikor kivivék őket, monda az egyik: Mentsd meg a te életedet, hátra ne tekints, és meg ne állj a környéken; a hegyre menekülj, hogy el ne vessz.


És monda Lót nékik: Ne oh Uram!


Ímé a te szolgád kegyelmet talált te előtted, és nagy a te irgalmasságod, melyet mutattál irántam, hogy életemet megtartottad: de én nem menekülhetek a hegyre, nehogy utólérjen a veszedelem, és meghaljak.


Ímhol az a város közel van, hogy oda fussak, kicsiny is, hadd meneküljek kérlek oda, lám kicsiny az; és én életben maradok.


Monda azért néki: Ím tekintek rád e dologban is, és nem pusztítom el a várost, amelyről szólottál.


Siess, menekülj oda, mert semmit sem tehetek addig, míg oda nem érsz. Azért nevezték annak a városnak nevét Cóárnak.


A nap feljött vala a földre, mikor Lót Cóárba ére.


És bocsáta az Úr Sodomára és Gomorára kénköves és tüzes esőt az Úrtól az égből.


És elsülyeszté ama városokat, és azt az egész vidéket, és a városok minden lakosait, és a föld növényeit is.


És hátra tekinte az ő felesége, és sóbálványnyá lőn.


Ábrahám pedig reggel arra a helyre indúla, ahol az Úr színe előtt állott vala.


És tekinte Sodoma és Gomora felé, és az egész környék földje felé; és látá, és ímé felszálla a földnek füstje, mint a kemence füstje.


És lőn mikor elveszté Isten annak a környéknek városait, megemlékezék az Isten Ábrahámról, és kiküldé Lótot a veszedelemből, mikor elsülyeszté a városokat, amelyekben lakott vala Lót.

2010. dec. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

Kristályfej figyi van egy ajánlatom...

Ha többet nem írsz semmit a kérdéseimre (mert marhára idegesít az okoskodásod és az UFO meg angyal mániád), akkor én se írok többé semmit a te kérdéseidre.

Ha egy kérdésnek a magyarázatában az lesz, hogy "Kri" akkor oda ne írj.

2010. dec. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:

nem vagyok ufo mániás.

és már leirtam,hogy mit gondolok az olyanokrol mint te utolso válaszolo.

2010. dec. 1. 16:18
 26/43 A kérdező kommentje:
ja és ezen a válaszodon látszik,hogy idegesit,hogy valaki okosabb mint te és te ezt nem szereted ami nyilvánvaló. és ezzel nevetségessé váltál.
2010. dec. 1. 16:22
 27/43 anonim ***** válasza:
Nekem csak az tűnt fel, hogy beteg vagy :D Mármint a válaszaid, hogy perverz, meg hogy erre veri ,meg senki véleményét nem veszed számba. Amúgy meg nem tudok semmiféle ilyenről, de ha eljön az idő, majd erre is rájövök.
2010. dec. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

Kérdezö te okosabb vagy nálam na ne röhögtess már? Valószínüleg idösebb vagy nálam, mégis intelligensebb vagyok mint te.. és nálam legalább rendben vannak a dolgok a fejemben...

Forgasd inkább a helyesírási szótárat jó?

2010. dec. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

:D igen okosabb,nem neked szolt a kérdés.

igen elég durva volt amiket irtam de sok bolondnak már nem lehet mást irni.

perverz nem vagyok de itt lopják a napot, sokan.

helyesírásra nem figyelek mert látom magyar vagy és tudod értelmezni. És ha rá jöttél volna mindig az első és utolsó betű számit és már abbol az ember tud olvasni és ez bebizonyitott tény.

2010. dec. 1. 17:11
 30/43 anonim ***** válasza:
Van angyal kartyam, es hasznalom is, tanacsokkal lat el, es bevallom, nem tudom, hogy hogy kell hasznalni, megerzesemre hagyatkozom... De sokszor bejottek a lapok jelentesei...
2010. dec. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!