Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen angyalkommunikációt...

Milyen angyalkommunikációt ismertek? ÉS milyen angyallal kommunikáltatok? Hülyeséget beírok kerüljék már a kérdést!

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 10:36
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:
Ne úgy gondold el ,hogy beszélgetek egy melletem ülő lénnyel. telepatikus úton lehet. Eleinte csak kéréseket meg angyalhoz szóló szövegeket mondtam ,amugy ezek angyali imák amik nem istenhez szólnak. 2évbe telt mire jött a képesség és hívnom kell ,imával.és isten engedélyét kérni ,hogy beszélgethessek vele.bár ezt nem biztos,hoogy muszáj de én szoktam. kommunikáció van!
2010. dec. 7. 13:43
 42/43 anonim ***** válasza:
Kommunikáció van, de agyad az nincs :)
2010. dec. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 Puttika válasza:
Szerintem vannak.De ezt vegye mindenki ugy ahogy akarja én Hiszek istenben és Hiszek az ő joságában.Attol hogy nem kommunikálunk velük vagy ők velün még nem azt jelenti hogy nincsenek! "levegő is van még sem látjuk".A hit a fontos!!!!!
2010. dec. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!