Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen angyalkommunikációt...

Milyen angyalkommunikációt ismertek? ÉS milyen angyallal kommunikáltatok? Hülyeséget beírok kerüljék már a kérdést!

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 10:36
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

Igen úgy van kérdezö, egyéb kifogások nem jutottak eszedbe? Ismerem ezt az elsö és utolsó betüs dolgot, viszont ez egyáltalán nem ok rá, hogy ilyen primitív maradj akinek fárasztó dolog helyesen írni.

Kretén.

2010. dec. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
tuskó
2010. dec. 1. 20:41
 33/43 Fényhordozó ***** válasza:

Angyalkommunikáció?

Ez komoly?

Az angyalok a Teremtőt szolgálják. Oda mennek, ahová Ő mondja, ennélfogva csak akkor találkozhatsz velük, ha Ő hozzád küldi őket, erre pedig csak akkor van némi, igen csekély, valójában csak matematikai esély, ha tényleg szükséged van rájuk.

Csak azért, hogy találkozhass, és beszélgess velük, egy se fog hozzád eljönni.

Te amúgy miért akarsz kommunikálni velük?

2010. dec. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

na csak hogy +1-el gyarapítsam az értelmes válaszadók sorát

nézd meg,3 részre van szedve :)

http://www.youtube.com/watch?v=BXCQBOEJu0k

angyalok léteznek,de szerintem nem beszélhecc velük kedved szerint

2010. dec. 2. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

pedig van és ne a fő akrangyalokra goldoljjatok.vannak olyan angyalok amelnyek nevét nem is tudni és létezik.

például: atlantisz angyalai, és velük könnyen fel lehet venni a kapcsolatot és aki fejlődni akar az segít neki.

2010. dec. 2. 11:35
 36/43 A kérdező kommentje:
ark
2010. dec. 2. 11:54
 37/43 Fényhordozó ***** válasza:

Milyen forrásból értesültél arról, hogy van angyalkommunikáció?

Komolyan kérdezem.

2010. dec. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 Tosio válasza:
Üdv! Csatlakoznék az előttem (értelmesen) szólókhoz. Utána néztem annak amiről selytésed lehet. Emlegetnek Atlantiszi Angyalokat de ezek el kell hogy keserítselek ezek ugyanazok, akik az idők kezdete óta segítik a náluk "alacsonyabb rendű, értelmes" létformákat. Kommunikáció nem lehetséges velük, nem azért vannak h beszélgessenek eled a világ dolgairól. De tudhatod h veled van az egyik.. Ha pl elindulsz valahova és valamiért nemtudod miért később indulsz el (pl a másik gatyádban maradt a mobilod, elő kell kotorni), majd a buszt amire felszálltál volna ha időben útrakelsz baleset éri, akkor tudod h valaki azt akarta h megúszd. Ez is egyfajta kommunikáció. Az úgynevezett atlantiszi angyalokról is ilyen eseményeket írnak. Vagy arra gondolsz h a szobában egy gyertyával zsolozsmázol és ö tesz valami jót? Felejtsd el amit meg kell úsznod abban segítenek , amit nem úszol meg (tudod előre h lesz valami de nem tudod elkerülni) az pedig valami féle figyelmeztető jellegű üzenet féleség. Hát röviden ennyi.
2010. dec. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Nem fognak csak úgy hipp-hopp idejönni hozzád. Ha különleges lennél, már találkoztál volna velük,de mivel ez nem így van, és a válaszaid alapján még 10 éves sem múltál, ne is számíts erre...

-.-"

2010. dec. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Én hiszek az angyalokban és nap mint nap tapasztalom hogy léteznek és segítenek bennünket embereket. Való igaz, hogy nem az arkangyalok, hanem az ő fennhatóságuk alá tartozó angyalok azok,akik a legtöbbször segítenek minket. Én egész egyszerűen megkérem gondolati úton, hogy segítsenek ebben és ebben a dologban és általában működik és valóban tapasztalom, hogy segítenek. Pl.: különböző tárgyak, elvesztett holmik megtalálásában, vagy problémák megoldására rávilágítanak. Egy fontos szabály van, mindig kérni kell őket, hogy segítsenek, mert isteni törvény, hogy addig nem avatkozhatnak bele a dolgainkba, amíg mi meg nem kérjük őket erre. Na és persze, olyan dolgokat nem oldanak meg helyettünk, amit mi magunknak kell véghez vinnünk. Szerintem te is próbáld ki, hiszen az angyalok éteri lények, ezért gondolati úton tudunk velük kommunikálni.

2010. dec. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!