Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hiszel valamilyen természetfel...

Arguuess kérdése:

Hiszel valamilyen természetfeletti lényben?

Figyelt kérdés

Szögezzük le: én igen. De most bem engem kell oltani.


Te hiszel valamilyen természetfeletti lényben? Miért (nem)? Tapasztalat vagy történet (ha van)?


2010. dec. 8. 20:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Igen, hiszek, de nem természetfelettinek, hanem emberfelettinek hívom. Hiszek a természetszellemekben, tündérekben.
2010. dec. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

én Istenben hiszek,a védöangyalokban,és a szellemekben.

tapasztalat miatt.

Istenben mindig is hittem.védöangyalok:

Volt egy nagy autobalesetem,amit ha nincs a védöangyalom nem élek túl,reggel egy hang azt sugta menjek meloznia az ujabbik autoval,mivel biztonságosabb,elötte sosem vittem el azta kocsit,talán 2-3alkalommal.sosem kötöttem be magam,akkor igen.és azóta is.na és amga a baleset,senki enm hitte el hogy abbola z autobol kiszállt valaki.

szellemek:bár én nem hivtam,mégis

megtalált egy.honapokig kisértett(a házban lett öngyilkos anno ahol laktunk.)csapkodta a bejárati ajtot,lépteit hallottam,és éreztem állandoan ott áll mögöttem.utánnajártam,és véget vetettem neki,de ahhoz az kellett hogy kapcsolatba lépjek vele,megtettem,de majd szétfostam magam alatta.

ugyhogy léteznek higgyétek el.

2010. dec. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Én a szellemekben hiszek. Jó pár ismerősöm viszont démonokban. Ők sátánista vallást követik. hihetetlen érdekes dolgokat mesélnek róla.
2010. dec. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Isten,angyalok, földanya, démon,szellem, mitológia(bár akoriban majdnem mindenkinek nyitva volt a 3 ik szeme és spirituálisan látták a minotaur...stb it, de ez csak én véleményem)
2010. dec. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
10:07 es haveromnak is ugyanez volt, 2 öngyilkos is volt anno a házukba. elmondtam neki,hogyan küldje el.
2010. dec. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Mindegyikre van esély, hogy léteznek és arra is ugyan annyi, hogy nem.

Szóval én nem zárok ki semmit, de az röhej amiket itt állítanak egyesek, hogy mi mindent láttak, meg démont, angyalt, szellemet idéztek...

Kíváncsi lennék az ilyen emberek mitöl hallucinálnak ilyeneket? Én miért nem tudok?:D

2010. dec. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Utolsónak üzenem, hogy ha érdekli tényleg hogy láthat ilyet akkor tudok neki mesélni. és nem hallucinálni fog tényleg átélheti vagy is láthat.
2010. dec. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Rendben. Kíváncsi vagyok a módszereidre. Eddig mindenkit nagy hülyének néztem aki ilyeneket állított, viszont ha képes leszel meggyözni és tényleg látok valamit akkor el fogom hinni és be se szólok többet. Erre viszont kevés esélyt látok, hogy igaz legyen :)


Írj egy mailt és írd le mit hogyan kell :)

2010. dec. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Valami természetfeletti lény biztos, hogy vagy, ha nem is szellek vagy éppen ufok. Van még egy csomó bolygó, máshól mért ne lehetne élet?! Szerintem vannak még olyan bolygók amiket még fel sem fedeztek... Személy szerint én azt gondolom, hogy vannak elkoszált lelkek itt a földön akik nem találják a megnyugvást és csak koborólnak, vagy vannak olyan lelkek akik egy kitüzütt célall maradtak itt az élök közott, és addog nem mennek el amég azt el nem érik. Vannak gonoszak, és vannak jók akik meg akarnak védeni, és vannak védtelenek akik nem tudnak elmenni.
2010. dec. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

16:24!Multiverzum elmélet:D

Egyébként ilyenben nem hiszek, legalábbis olyanban, ami kapcsolatba lépett vona az emberrel! Ki tudja, hogy mittomén a ZK46 bolygó lakói terjesztik a Lycantrópiát!

2010. dec. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!