Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha úgy gondoljátok, hogy...

Ha úgy gondoljátok, hogy léteznek vámpírok akkor milyen formában? Mármint mit csinálnak stb?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 13:34
1 2
 11/18 Neménvagyokaz ***** válasza:
80%
Szerintem a vámpírok bankigazgatók formájában jelennek meg az emberek előtt.
2010. dec. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%

van olyan deneverfaj amiket vampiroknak hivnak. Raadasul ennek a 'vampir' dolognak van am tortenelme...

[link]

2010. dec. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
léteznek vámpírok, de mivel ugyanúgy néznek ki mint mi, ezért nem tudnak az emberek róla
2010. dec. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

itt olvashatsz róla röviden de lényegre törően:


[link]

2010. dec. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
69%

Szerintem ha léteznek is vámpírok nem hiresztelik magukról hogy kik ők valójában, meg azt sem hiszem hogy ilyen blogot kezdenek el írogatni az érzéseikről stb...

Ha valójában léteznek is azt mi úgy se tudjuk biztosra, max. ha vki találkozott már eggyel is az biztos lehet benne...

2010. dec. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Nittus12 válasza:
oszinten szolva.. szerintem nem leteznek.. de neha annyira unalmas minden hogy eltudna dobni az eletem egy vampir ismeros..:-?
2010. dec. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

vámprok léteznek.

hidd el nekem.

a saját boromon tapasztaltam.

nem vagyok vámpír de már megharapott egy.

és nem ember volt mert embverfeletti gyorsasággal futot,és ami kell.

2011. jan. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Energia-vámpírok vannak a világban, vámpírdenevérek...Amúgy akkor a piócát miért nem vámpírnak hívják, ha vért szív?
2014. ápr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!