Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan idézzek GONOSZ szellemet?

Hogyan idézzek GONOSZ szellemet?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 15:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%
Most elgondolkodtattál... egy Basset hound-ot akartam magamnak, de tényleg sokkal gizdább lenne, ha inkább egy gonosz szellemem lenne. :)
2010. dec. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 BlackSword ***** válasza:
92%
Nekem meg egy működőképes Me-262 a2 kell... Az ember nem kaphat meg mindent, amit akar...
2010. dec. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
75%

Elmondom a módját. Írj még ilyen és ehhez hasonló kaliberű kérdéseket, és képes leszel megidézni egy nagyon gonosz szellemet: engem.

Éjszaka bemászok a házadba, felveszem a cipődet az izzadt lábamra, átragasztgatom a befőttesüvegek címkéit, bebüdösítek a wc-be, becsmérlem a háziállatokat, megmikrózom az összes kaját és visszateszem a hűtőbe, kéjesen beleszellentek a finomlisztbe, lerágom a szalámik végét, kiszívom a sajtot a sajtos parizerből, ellopom a wc-papírt és az alvók lábujjai közé majonézt vagy krémsajtot kenek. A cipődet ezután leveszem és visszarakom a helyére. Majd távozom.

2010. dec. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
76%

Én elmondom de a te felelőséged már ....



kell 3 fekete gyertya rakd le őket 3 szögben te pedig anyaszült meztelenül ülj be a közepére


mond el ezt 666 szor hogy: es spiritus sanctis de demona


HA elmontad 666 szor akkor várj 2 percig és figyelj mi történik


Majd pontban 12 perc mulva megjelenik valaki :) egy gonosz szellem


RÁ VÁRTÁL NEM????


TEDD MEG

2010. dec. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
50%
Istenem mennyi életunt agybeteg! Szellemek nem léteznek, tehát a szellemidézés is hülyeség! Hihetetlen, hogy mennyi fanatikus, unatkozó kezdő divat boszorkány és divatmágus van. Túl sok Harry Potter-t néznek, és az a legvicesebb hogy halálkomolyan is gondolják amit mondanak
2010. dec. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! /inkább azoknak akik leírták hogyan csináljam:) /

És szellemek igenis léteznek..Tapasztalat..

2010. dec. 16. 22:22
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Játék a tűzzel. Nem lehet ám mindent helyrehozni... Persze ha másokat akarsz büntetni azzal, hogy megnyomorítod az életed, csak tessék, de úgyse éred el a célod, mert nem úgy fogják fel.
2010. dec. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
84%

igaza van az előző válaszolónak nekem meg egy Learjet kéne

az ember nem kaphat meg mindent amit akar

( ja beérném egy bentlivel is)

2010. dec. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
45%
Tapasztalat? Miről beszélsz, te ostoba?
2010. dec. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
NE JÁTSZ A TŰZZEL!!!!!!!!
2010. dec. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!