Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem. Honnan tudhatnám meg...

Szellem. Honnan tudhatnám meg mit szeretne tőlem? Már a napokban is láttam, ma pedig kétszer is.

Figyelt kérdés

Rémisztő, , elég magas és az arca is beesett, nem bánt csak áll. Szerintem akar valamit, de amikor megyek egyik szobából másikba és "összefutunk" és látom ahogy áll, gyorsan eltűnik.


NEM KÉREK A HÜLYE VAGY DUMÁBÓL, MINDEGYIKET LEPONTOZOM ÉS NEM REAGÁLOK RÁ.


A többieknek: gyerekként is láttam ezt-azt, de nem hittem az ilyenekben... aztán egyik nyáron tökéletes személyleírást adtam a születésem előtt elhunyt dédpapámról - akiről fotót se láttam- nagymamámnak...innentől kezdve újra féltem a sötétben, mert tudtam nem minden árny, amit eddig annak tudtam be...


Nem akarom bántani meg azt se akarom hogy ő bántson, de olyan mintha valamire figyelmeztetni szeretne...


2010. dec. 19. 05:46
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Szia!


Nem nézek sokat, csak annyit írtam h:

"Kell egy kis idő amíg teljesen lenyugszom, mint egy horrorfilm után." ez nem azt jelenti hogy hetente 2* vagy akár havonta 2* néznék horrort.

Pont ezért nem is tudnék sokat nézni, mert van egy lenyugvási időm...


Amúgy őt már nem látom, mint írtam van egy tippem honnan jöhetett. Tiszta dinka vagyok hogy nem jutott egyből eszembe...


Meg hát próbálom megtartani az ép eszemet, elég sokat kell használni ezen az egyetemen...


Mint írtam sokáig én is tagadtam ezeket a dolgokat, csak úgy néz ki bizonyos események hatására fogékonyabb lettem rájuk. Nem nagyon mesélem másoknak, tudom dilinek találnának.

2010. dec. 31. 21:15
 22/22 anonim ***** válasza:
Nagyon vigyázz be ne kattanj. :) Mert, ha tényleg van ott egy szellem, akkor lehet a félelemtől képzelni kezdesz dolgokat. Egyébként a legjobb, ha megkérsz egy barátot, hogy aludjon nálad, hátha ő is látja vagy érzékeli. Meg, ha nagyon meg akarsz tőle szabadulni, akkor próbáld elképzelni, hogy nincs is ott és csak beképzelted, lehet el fog tűnni (vagy csak nem veszed észre). Meg azért soha ne zárd ki, hogy csak képzeled, főleg ha már nagyon "horror dolgokat" csinál. Velem is volt, hogy elrepült mellettem egy kés, nagyon megijedtem, de másnap meg kiderült csak én vertem le és úgy tűnt mintha elrepült volna mellettem.
2011. jan. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!