Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem. Honnan tudhatnám meg...

Szellem. Honnan tudhatnám meg mit szeretne tőlem? Már a napokban is láttam, ma pedig kétszer is.

Figyelt kérdés

Rémisztő, , elég magas és az arca is beesett, nem bánt csak áll. Szerintem akar valamit, de amikor megyek egyik szobából másikba és "összefutunk" és látom ahogy áll, gyorsan eltűnik.


NEM KÉREK A HÜLYE VAGY DUMÁBÓL, MINDEGYIKET LEPONTOZOM ÉS NEM REAGÁLOK RÁ.


A többieknek: gyerekként is láttam ezt-azt, de nem hittem az ilyenekben... aztán egyik nyáron tökéletes személyleírást adtam a születésem előtt elhunyt dédpapámról - akiről fotót se láttam- nagymamámnak...innentől kezdve újra féltem a sötétben, mert tudtam nem minden árny, amit eddig annak tudtam be...


Nem akarom bántani meg azt se akarom hogy ő bántson, de olyan mintha valamire figyelmeztetni szeretne...


2010. dec. 19. 05:46
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:34


Nem beszélek velük, csak látom néha őket...

Viszont ha már így alakult szívesen beszélnék vkivel erről, aki ért is hozzá.


Eddig inkább sötét alakok voltak, a dédpapámat láttam rendesen ruhában újságot olvasva... Az itteninek viszont látom az arcát...és sokkal közelebb vagyunk térben egymáshoz mint bármelyik másikkal...meg mondom beesett szemei vannak és tátott szája... és hát már nem vagyok gyerek, jobban félek az ilyen furcsa rejtélyektől a sok hülye horrorfilm is rátett egy lapáttal...


Khm, máshonnan "vihetek" haza szellemet? Mondjuk boncteremből???

2010. dec. 19. 16:09
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem menj el orvoshoz, vagy korházba, ott bent is tartanak, leszíjaznak és nem fog követni a szellem :)
2010. dec. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
2%
A kérdésedre nem tudom a válasz, de lenne egy kérésem: ma már ne szívj többet! Köszi.
2010. dec. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

figyelj! (első válaszoló vagyok)

Ne gyújts gyertyát tükör előtt, mert lehet, hogy a szellem onnan jár át! És akkor azt kell mondanom, hogy nagy szerencséd van, hogy ártatlan "lélek" jött el, mert ilyen tettekkel, akár egy rossz szellemet, és démonokat is kiszabadíthatsz, és nem egyszerű vissza küldeni...


1. mióta látod? Van köze ahhoz, hogy egy időben gyújtottál gyertyát? (akár véletlenül is?)

2. én is félnék beszéli vele, este én is rettegtem, nehogy lássak, mert amúgy rettentő félős vagyok, de még nem láttam semmit... de ettől eltekintve, érzem őket... (egyszer egy hosszú temető mellett bicikliztem el, és éreztem azt a furcsa, szorító, kellemetlen érzést, nyomta a mellkasom)

Talán ha nem lennél egyedül... kérj meg egy barátodat, haverodat, barátnőt (aki nem néz hülyének!) és ha megjelenik, akkor beszélj vele, és esetleg, ha "médium" a haverod is, talán ő meghallja, ha mondani akar valamit...

3. nézz utána a házatoknak, történelmi oldalakon, könyvtárban, (ha egy személy, aki valami olyan dologban halt meg, azt régi újságokban megtalálhatod, és lehet, hogy kép is lesz róla, össze hasonlíthatod a szellemmel) lehet, hogy baleset volt a házban, esetleg, megölték (nem rémisztgetni akarlak, lehet, hogy téged akar megóvni, és figyelmeztetni, lehet, hogy ott lakott, és azért látod...


Nézz utána a dolgoknak, nem árt! És tudom, hogy félelmetes, de beszélj vele! Megtudod, hogy mit akar, és ha baj van, tud figyelmeztetni!

2010. dec. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
5%

Gyerekek! Ilyen csak a mesékben van! Nehogymár.... ok, nagyon izgisen hangzik, de most ez a reality, nem holmi thriller vagy horror. És ha megöltek ott valakit? Mégis minek menne vissza hozzád? Nem mindegy már neki, hogy mi van veled? Az ő ideje itt már lejárt. Túl nagy a fantáziátok... gondolkodjatok értelmesebb dolgokon. És ezt nem oltogatásnak szántam, de kérlek, foglalkozzatok a családotokkal, az iskolával, fontosabb dolgokkal. Egy tükrön keresztül mégis hogyan tudna átjönni egy szellem??

Gondoljatok bele és ezt nem csak így írom. Ez nem logikus. Ilyen nincs. A tükör egy különös anyag, ami visszaveri a fényt. Ilyen alapon a fán keresztül is be tudna jönni a "szellem". Nem akarok senkit cikizni, és nem baj ha lepontoztok, de ez abszurd. Bocsi, de én ilyenekben nagyon nem hiszek. És nehogymár egy nem létező akármi tartson rettegésben. Ezen lépj túl magadban. Ne akarj idézgetni, meg ilyen baromságokra lealacsonyodni. Okos értelmes emberi lény vagy, nem azért lettünk teremtve, hogy hülyeségekkel töltsük az időnket.

Légy bölcs, és ne keveredj ilyen alvilági ügyekbe. Abból soha nem lesz semmi jó....

2010. dec. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a sok segítséget.


Gyertyát érettséginél 1,5 éve kezdtem gyújtogatni, amikor húgom nem volt otthon és egyedül voltam.

Most meg hogy külön lakom mindig gyújtok, piros ikeás gyümölcsös, rem a szín nem ront még rajta...


Inkább a Biblia után jelent meg... lehet valami köze van hozzá. Eddig nem volt nálam, most hoztam át anyuméktól és eddig az ágyban mellettem volt, de áthelyeztem az ágy végébe és végül a székre amin a gyertya is van...


Hát átgondolva vannak ötleteim, hogy honnan jöhet...

A ház hatalmas társasház 200-on felüli lakással, amikor beköltöztünk akkor is csak véletlenül került a kezembe a helyi újság ami arról örvendezett hogy eltűnt jah nem szellem, "fantom lakópark", mert hogy milyen csúnya volt tőle a környék.


Kíváncsi vagyok mi lesz ebből...

Ma am nem tudom beképzeltem-e hogy a lábát láttam ahogy 'suhanva' lépett...


Mindenesetre nem őrülök meg, elég stabil vagyok szerencsére hozzá. :)


A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:04


Téged nem pontozlak le, hiába nem a kérdésre válaszolsz, de legalább kultúr módon.

Amúgy nem vagyok zakkant :D vagyis a társadalomban eddig elért eredményeim alapján jóval überelem az átlagot 19 éves létemre... ezért se reagálok a pocskondiázókra...


Őszintén én sokáig tagadtam ezeket - mint írtam amíg pontos leírást nem adtam a dédpapámról nagymamámnak...


Nem fogok ettől megzakkani - azt nem engedném. A szellemidézést meg túl veszélyesnek tartom...


Ha nem tűnik el akkor beszélek vele, vagy mittomén hogy mondják ezt...

2010. dec. 19. 19:17
 17/22 anonim ***** válasza:

4. vagyok

Kíváncsi vagyok látod-e ma éjjel és mi történik, írd meg légyszíves ha tapasztalsz valamit.

2010. dec. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Az jó, hogy ennyire várod mikor látom - én meg ennyire nem. :)


Ma szerintem csak beképzeltem a suhanást, meg egyszer összerezzentem a mosdóból kijőve, de szerintem semmi nem volt, csak refex szerűen megijedtem, mert utoljára ott állt előttem kb 40-50 centire.


Még ráparáztam párszor a lakkozott dohányzóasztal tükröződésére... de ezek is csak ilyen utóhatások.


Kell egy kis idő amíg teljesen lenyugszom, mint egy horrorfilm után.


Amúgy ha tényleg nincs már itt akkor van tippem honnan jött és miért ment el csak azért mert imádkoztam érte.


Azért hagyok valami papírt betűkkel meg ceruzát- fejjel lefelé beleállítva egy mécsestartóba, hogy lássam ha vezetik merre ment, milyen betűket érintett - arra az esetre, ha mégsem ment el és üzenni szeretne... //ez vajon jó ötlet vagy hagyjam? még reggel megnézem ezt az oldalt//


De szerintem csak egy ima kellett a lelki üdvösségéért.

Kíváncsi vagyok jönnek-e még onnan ahonnan ő, ha valóban onnan jött ahonnan én gondolom.............

2010. dec. 20. 04:03
 19/22 anonim ***** válasza:

Gyertyából nagyon nem ajánlatos sötétet gyújtani, mert az azt jelenti hogy rosszat akarsz!!!


Én már sokszor láttam szellemet de gyakrabban szoktam érezni... Ha kíváncsi vagy akár a történetekre, akár másra írj e-mailt: bebekutya@gmail..com bárkinek szívesen segítek!!!!! :)

2010. dec. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy sok horrorfilmet nézel.. Hát lehet, hogy - és ezt most tényleg nem cukkolásból mondom - picikét bekattantál... Ez is előfordulhat..

Én nem azt mondom, hogy szellemek nincsenek, ezt nem állíthatom biztosan, de azt sem hiszem, hogy egy "egyszerű" emberi lénytől várnának segítséget..

2010. dec. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!