Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nem hiszek a szellemekben, de...

Nem hiszek a szellemekben, de ez komoly. Szerintetek valami probléma az elektromosságal vagy szellem? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van a szobámba,egy ilyen hősugáró konnektorba kell bedugn,és fujja a meleg levegöt. Egyik éjszaka csak magátol bekapcsolt,kikapcsoltam,ekkor is megijedtem.Nem tulajdonitottam neki nagy jelentőséget.Most meg egy fél órája lekapcsoodott az ablakomon lévő izzofüzér,utána bekapcsolt ez a hősugárzó,azt lekapcsoltam rögtön,utána az izzo füzér megin bekapcsolt aztán le. Behivtam anyut és az izzofüzér kivan égve. Szerintetek ?
2010. dec. 26. 05:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom,miért lettem leszavazva,nekem nem érdekem a hazudozás...Aki nem hisz benne,ne emiatt kötekedjen.
2010. dec. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
74%
Hát talán azért, mert letudatlanoztál mindenkit. Lehet, hogy most újat mondok, de ezt az emberek nem szokták szeretni. :)
2010. dec. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az nem én vagyok:)Én azt írtam,hogy volt már szerencsém szellemhez.De nem hiszik a népek,pedig csak segíteni szeretnék.
2010. dec. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A hősugárzó magától is bekapcsolhat elég a kapcsolóban egy kontakt hiba.Az izzófüzér már kicsit neccesebb,kiégve nem világíthat.Ha mégis,akkor azt csak Te érzékelted annak vagy tényleg valami nagyon ronda dolog történik ott..:D

29F

2010. dec. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Lilu! Nekem is volt hozzájuk szerencsém így tudom miről beszélsz. De aki még nem szívott miattuk, vagy nem érezte, látta jelenlétüket, az ezt nekünk nem fogja elhinni. Nekem viszont elég, hogy egyik nap nem tudtam lábra állni

A visszereimet műteni akarták, szellem eltávolítás után másnap reggelre eltünt az összes visszerem. Azóta sem volt gondom velük. Summa summárom nekem azt tanították, hogy aki kineveti a dolgot arra hagyjuk rá, vitatkozni nem kell vele. Én azóta is így teszek, de attól mert valamiben nem hisz, még létezhet. Jelen esetben én hívnék villanyszerelőt, de nem zárnám ki a másik eshetőséget sem, és a többieknek annyit - még ha meg is mosolyogják, - hogy a szellemek egy része jelezni kívánja hogy jelen van, és folyamatosan erősíti a jeleit, lehet hogy az említett esetben a finomabb jelek nem tüntek fel.

2010. dec. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mert a szellem legjobb elfoglaltsága az, hogy másokat idegesít.
2010. dec. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A szellem nem idegesít, csak szeretne továbblépni és ez bizonyos idő letelte után önerőből nem megy neki, így igyekszik felhívni magára a figyelmet, no és hát kicsit más energiái vannak mint nekünk. Nem kell hinned benne, de attól még létezhet.
2010. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Akik szerint az izzófüzér kiégve nem világíthat: ez való igaz. De az, hogy ki van égve, mikor derült ki? Gondolom, miután történt az esemény. Előtte még simán világíthatott. Sőt elég valószínű, hogy a két dolog összefüggésben van: lehet, hogy az izzó "az utolsókat rúgta", mielőtt kiégett, és ezért villogott. Az is lehet, hogy még a hősugárzóval is összefüggésben van a dolog, mondjuk úgy, hogy túlfeszültség keletkezik a hálózatban. Mindenképp egy szakember tudja ezt megmondani.
2010. dec. 29. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

biztos az áram akkor odasétált a hősugárzóhoz és bekapcsolta nem??? ez hülyeség hogy villanyszerelőt kell hívni.

szerintem csak egy szellem volt..

2011. jan. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!