Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Láttam egy fekete, csuklyás,...

Szilvo79 kérdése:

Láttam egy fekete, csuklyás, arc nélküli lényt? Kb.1 méteres lehetett? Mi volt az?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 20:10
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/126 A kérdező kommentje:
power!érdekes emberke lehetsz.honnan van neked ekkora tudásod?csak kérdezem.te megállapítod,hogy én mennyit tudok,és miről!a helyesírást gyakorolhatnád,ahelyett,hogy engem osztogatsz.bár gondolom mazsola vagy még...!ja és,ha nem hiszel nekem,szerintem ne olvasgasd a topicot.elmondtam nem hallucináltam,és kértelek,hogy ne minősíts!
2011. jan. 19. 05:34
 92/126 anonim válasza:
A fekete pulikutyám,-kétlábra állva!
2011. jan. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/126 Crepkey válasza:
100%
Hello! Latom, hogy kaptal hideget es meleget! Egy ilyen kerdes beirasa utan ez nem is meglepo! :) A lenyeg, hogy ne aggodj en akar naponta latok ilyeneket. Legyen szo ejszakarol, vagy nappalrol... Rendszeresen pillantok meghasonlo lenyeket. Pedig nem foglalkozok ilyen bugyuta ezoterikus dolgokkal, de megis latom oket... Azt hiszem ez valamifele kepesseg nalam, pedig sosem melyultem el a temaban. Alapvetoen racionalis ember vagyok, aki a matematika es a fizika szabalyaiban hisz. De nehany dolgot megfigyelmet, amelyek igazan hasznosak lehetnek neked: 1. Tartsd kutyat, vagy macskat. Ezek az allatok mindig elore jelzik, es megerzik azokat a dolgokat, amelyeket mi nem erzekelunk. Mint utolag tudtam szellemidezes alatt sem tartozkodhat a szobaban, mert allitolag a szellemeket zavarja. 2. Ne felj, mert nincs mitol, hiszen nem is biztos, hogy nem az elmed jateka... 3. Ezt talan senki nem tudja, mert a kvantum fizikaban nem igen jartasak az emberek, hogy a szellemek es az ilyen lenyek, csak akkor koltozhetnenek belenk, vagy mehetnenek at a falakon, ha ugy nevezett neutrinokbol allnak. A neutrino toltes nelkuli reszecske, ezert haladhat at a toltessel rendelkezo elektronok kozott. Megis a szellemvadaszok elektromagneses interferenciat keresnek! De miert, ha ezek elvileg toltes nelkuli lenyek? Summa: Senki semmi lovese sincs ehhez. De az teny, hogy ami megtori a fenyt ( tehat lathato) az hordoz elektront, azaz nem kepes athaladni elektronnal rendelkezo anyagon. Mivel az emberi test ilyen, ezert az a valami, amit lattal benned nem tudna kart okozni a fizika szerint. Hogy mi volt az? Nem is lenyeges, a lenyeg hogy masok is lattak ilyet! Tessek tovabb lepni rajta es a jelennel foglalkozni! ;)
2011. jan. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/126 A kérdező kommentje:
túllépek rajta.már nem érdekel a dolog,csak kiváncsi voltam.utolsó előttinek üzenem:kinyalhatod!lipótszökevény a te drága...!semmilyen szert nem tolok,és állitsd le magad!kár hogy az ilyen parasztokat,nem lehet tiltani!amúgy meg tényleg nem tudom minek olvasod,meg egyáltalán minek vagy itt!húzzál a fenébe,de komolyan mondom.érdekes elég sok embert érdekel a dolog.az összes elmebeteg??????
2011. jan. 19. 13:27
 95/126 anonim válasza:
azt írtad, hogy rád nézett.. de ezt honnan tudod, ha nem volt arca?
2011. jan. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/126 A kérdező kommentje:
felém nézett,és az arca helyén nem volt semmi,legalábbis nem láttam!
2011. jan. 19. 17:05
 97/126 anonim ***** válasza:
néma törpenéger csuklyában,holdvilágnál,arca sem látszik xd...eltévedt
2011. jan. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/126 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek,aki hitt nekem és segítő tanácsot adott.és köszönöm a moderatornak vagy valakinek,hogy eltávolította a pocskondiázó választ!ha valakinek esetleg még van hasonló tapasztalata,örömmel várom!
2011. jan. 20. 18:00
 99/126 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen furcsa tapasztalataim olyan 7-14 éves korom között voltak. Egyszer volt olyan, hogy felakartam kelni reggel az ágyból, de olyan volt, mintha valaki benyúlt volna a párnám alá, és végighúzta volna a kezét alatta. Aztán volt olyan is, hogy ugyanez a dolog, de akkor olyan hirtelen kiugrottam az ágyból, hogy észre se vettem milyen gyorsan kiszaladtam a konyhába, mellesleg ott voltak kinn a szüleim és csak néztek, hogy mitől ijedtem meg ennyire. Egyszer meg, kb 7-8 éves lehettem volt egy szekrénysorunk, aminek volt egy üveges része, és abban mintha egy fekete alak végig suhant volna. Na akkor is nagyon megijedtem, és magyarázatot azóta se tudok adni ezekről. De mostanában is volt egy tapasztalatom, de azt előttem a tesóm is látta, igaz nem mesélte el nekem. A szobaajtó tejüveges és olyan volt, mintha egy fekete vmi kint elment volna mellette, de hozzáteszem, hogy otthon rajtunk kívül nem volt senki akkor. Ketten láttuk, igaz olyan fél óra lehetett az eltérés közöttük. Nem értem amúgy, hogy ezek a lények, ha tényleg nem hallucináció az egész, akkor miért jelennek meg néha, és miért lépnek velünk akár fizikailag kontaktusba is.
2011. jan. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/126 A kérdező kommentje:
van cicám hálisten.ő akkor bent volt velem.én is megfigyeltem,sok mindent érzékel,amit én nem.olyan mint egy őrkutya,biztonságérzetet ad.utolsónak:nem tudom minek jelennek meg,ezt próbálom kideríteni,meg azt,hogy egyáltalán mi ez.látod volt már jó pár válasz.ezek szerint sokan látták,ennek örülök.
2011. jan. 21. 20:00
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!