Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Láttam egy fekete, csuklyás,...

Szilvo79 kérdése:

Láttam egy fekete, csuklyás, arc nélküli lényt? Kb.1 méteres lehetett? Mi volt az?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 20:10
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/126 anonim ***** válasza:

20:44-nek (én vagyok aki az emailcímemet megadtam és aki kérdezte hogy miért nem kérdezted meg hogy ki ő)

Szóval az érdekelne, hogy hogy lehet látni ezt a másik dimenziót? Hogy nyithatnám ki én is a harmadik szemem?

Ja meg eszembe jutott még valami, az, hogy az is lehet hogy ez a fekete csukjás nem rossz, mert azt akarta hogy azt a könyvet soha ne olvasd többet(?). Lehet hogy a könyv nem valami jó és azért és Ő csak segíteni akart?


Ja és nem kell félni tőlük, Isten veled van ha kéred hogy segítsen(szerintem, szóval én nem félnék, max attól hogyha beszélek hozzá, és nem egyedül vagyok mit szólnak a többiek a házban ha valaki meghallaná.. de hátha ezzel a csukjással lehet gondolatátvitellel :D)

2011. jan. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/126 Nagyné Varga Mária válasza:

Szia!

Eddig nekem csak a családom tudott róla, hogy gyermekkorom óta minden éjjel látom ezt a csuklyás valamit. Most 39 éves vagyok. (Mondjuk, velem más is történt kb. 6 éves koromban, de az nem ide tartozik.) A barátnőm két éve átesett egy komoly műtéten, klinikai halálból hozták vissza. Amikor észhez tért az ágya mellett állt egy ilyen valami. Őket úgy hívják hogy "Őrzők". Nem kell félni tőle! Sok feladatuk van. Ez egy kicsit hosszú, felesleges itt leírnom, de nyugodj meg! Nem bánt!

2011. jan. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/126 anonim ***** válasza:
09:09-nek 20:44-től: De engem érdekel, ez az Őrző dolog! Ha itt nincs kedved megírni, küldök privit, de nagyon kíváncsi lennék!
2011. jan. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/126 anonim ***** válasza:
skylinek 20:44 Én szeretném elfelejteni, hogy valaha is láttam őket! Egyáltalán nem voltak fenyegetőek, de ha Te látsz valamit, amit mások nem, az mindenképpen ijesztő! Amúgy az Atlantiszi mágiát olvastam. Semmit nem csináltam, csak olvastam. Úgy tűnt, érzékelték a jelenlétemet, és nem zavartam őket. Nem úgy nézett ki, hogy válaszolnának bármilyen kérdésre. Nem akarok többet beszélni róla, innentől még csak nem is olvasom a topikot!
2011. jan. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/126 A kérdező kommentje:
Örzők?na ezt még nem hallottam.lehet,hogy rossz passzban voltam,ezért jelent meg?Mária!legyélszíves bővebben kifejteni ezt a dolgot!gyerekkorod óta látod őket?honnan tudod,hogy nem bántanak?
2011. jan. 17. 11:57
 66/126 anonim ***** válasza:

Ahoj!


Az ilyen lényekkel mindig ugyanaz a helyzet, valami téged kimozdít a normális működésből és ezeket a lényeket közel engeded magadhoz. Igenis vannak, de normális ember nem foglalkozik velük. Nem hiába teremtett Isten két külön világot nekünk és nekik.


Én kiskoromban féltem az ilyenektől, de vidéken elég sok dolog tűnik félelmetesnek, így érthető, hogy az amúgy is szellemekkel teli magyar népmesék után a gyerek fél az ilyesmitől. Biztos ami biztos, tényleg mindenki aki ilyeneket tapasztalt gondolkozzon csak el, hogy előtte mi történhetett vele, hogy ezt tapasztalta.


Az agynak tényleg vannak hullámai, ezt szeretik mérni is és a szellemi lények valószínűleg ezeket tökéletesen érzékelik. Ezért bátor vállalkozás az ilyen lényekkel foglalkozni, mert az ember behívja az életébe az ilyen lényeket és biztos, hogy maradandó nyomot hagynak, ha más nem az emlékekben.

2011. jan. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/126 A kérdező kommentje:
igaz,hogy akkor nem voltam a legjobb helyzetben,de voltam már sokkal rosszabban előtte.akkor nem jelentek meg.ez miért van?és ha tényleg őrzők,mit őriznek,vagy mitől akartak megvédeni?
2011. jan. 17. 13:38
 68/126 Kalos válasza:

Vigyázni kell azzal, hogy mit nézzünk mit hallgatunk mit olvasunk...

Mindazt ami mágiával, spiritizmussal, varázslással foglalkozik messziről elkel kerülni és minden olyan tárgyat ami ezekhez köthető kikel dobni az egész házból.

Lényegében minden kapcsolatot megkel szakítani!

2011. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/126 anonim válasza:
miért???
2011. jan. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/126 anonim ***** válasza:
100%

HÁT RÖHÖGNÖM KELL MINDEN EGYES LELKILEG SZEGÉNY EMBER HISZ VALAMIBE FUJJJJJJJJJJ


1 NINCSENEK SZELLEMEK


NINCSENEK DÉMONOK


2 AZ EMBER ÉS AZ ELME VAN !!!!!!!!!!!


KIS POGÁCSÁM KIVAN

ANNYIRA BUTÁK VAGYTOK HOGY A MONIKASOWBA KELLENE BENETEKET MUTOGATNI

A bibliába van egy sor ami igy hangzik károli forditásba


kb igy szol


:))


A MENNYEKNEK ORSZÁGA A LELKI SZEGÉNYEKÉ


Hát tudjátok hogy ez mit is jelent ??

2011. jan. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!