Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Láttam egy fekete, csuklyás,...

Szilvo79 kérdése:

Láttam egy fekete, csuklyás, arc nélküli lényt? Kb.1 méteres lehetett? Mi volt az?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 20:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/126 A kérdező kommentje:
már annyira nem foglalkoztat,mint akkor.arra voltam kiváncsi,más is tapasztalt-e ilyet?az adataid helyesek.kb.ennyit használunk az agyunkból.viszont TUDOM,hogy láttam.nem volt sem érzéki csalódás,sem hallucináció.a túlvilágon nem szoktam gondolkodni,pedig voltam már a halál közelében.
2011. jan. 14. 18:22
 42/126 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehetett a halál.Amelyik gyorsan mozog az a lóhalál.
2011. jan. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/126 anonim ***** válasza:
100%

Én kérdeztem, hogy ő is észrevett-e Téged vagy csak Te Őt. Jelzem, ma már meg se akartam nézni, jött-e újabb válasz a kérdésedre, mert úgy bexartam, hogy csak lámpafénynél mertem aludni... Azt akartam írni, hogy egyik ismerősöm is mesélte, hogy furcsa dolgok történtek vele. Én aztán pont nem vagyok szkeptikus, de szerintem, mivel ő éppen akkor esett át egy fájdalmas szakításon, nála a központi idegrendszerének beteg játékáról volt csupán szó. Mert hát azért nem mind arany, ami fénylik... Aki írta, hogy démont látott, most jól megnyugtatott! Anno én is feketecsuklyás alakokat láttam. Nem voltam kiborulva, tini voltam, és akkor is láttam, mikor a legjobb barátom velem volt. Őt nagyon érdekli az okkultizmus, így nem nézett hülyének. Én mindössze egy könyvet olvastam, ami témába vágott. Rám még életemben nem nézett senki olyan felindultan és rosszallóan azóta se, mint akkor Ő, mikor meglátta a kezemben a könyvet, amit kifejezetten kért, hogy én sose... de mivel folyton erről beszélt, kíváncsi lettem. Hiszek a szellemvilágban, stb., de ezt azért humbugnak tartottam. Máig csodálom, hogy akkor nem őrültem meg... Nálam a harmadik szem tudat alatti nyitogatása okozta. Konkrétan láttam egy másik dimenziót. Ha valóban démonok, akkor sem voltak fenyegetőek, nem akartak bántani - de ha azt mondom, képletesen összefostam magam, finoman fogalmaztam.

Aki írta, hogy valaki arra ébred, hogy valaki közelít hozzá, ül az ágyánál.

Nekem volt olyan, hogy arra ébredtem, mintha minden végtagom megbénult volna, a fejemet mintha erővel nyomták volna vissza a párnára, és nem is mertem odanézni. Hideg leheletet éreztem és azt, mintha valaki húzná le rólam a paplant. Lámpafénynél abbamaradt. Eddig azt hittem, csak a kimerültség okozta, a tudatalatti, a központi idegrendszer játéka csupán. Akkor most lehet, hogy mégse???

Ja, és én se szeretném, soha többet!!!

2011. jan. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/126 anonim ***** válasza:
Magdi anyus??!! :-D
2011. jan. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/126 A kérdező kommentje:
hideg lehelletet már én is éreztem,többször.először anyukám halálakor.de ez rosszabb volt mindennél.rettenet.nem gondoltam volna,hogy ennyi ember látta már.idegrendszer játéka?gondoltam rá,de nem tudom.pszichiáriát 7 évig tanultam,nem jellemző ez egyik kórképre sem.skrizofén ennyi ember nem lehet......
2011. jan. 14. 21:02
 46/126 anonim ***** válasza:
100%
20:44 A hideg leheletkor érzett para, irtózat és rettenet - nem is kifejezés! Én is meglepődtem. Azt hittem, csak az én problémám.
2011. jan. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/126 anonim ***** válasza:
20:44 Hát, hogy kollektívan nyomhatja-e az agyunk ugyanazt az éber rémálmot - erre sajnos csak Dr. Freud tudna válaszolni... Belegondolva, valószínűtlen... Inkább nem gondolnék bele, ma nem szeretnék bexarni... Viszont ahogyan sokan álmodják, hogy zuhannak egy szakadékba, majd földet éréskor hatalmasat rángatóznak, és erre felébrednek - miért ne lehetne ez is ilyen dolog? Szeretném hinni, hogy így van. Kíváncsi lennék ezek után, vajon vannak-e erre specializálódott kísérletek!
2011. jan. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/126 anonim válasza:
Hmmm... Nekem is van hasonló élményem... Barátnőm 24. születésnapja volt febr 26. és már mindenki aludt de persze én telefonon hajnal 2ig csacsogtam egyik ismerősömmel. Mikor lefeküdtem aludni éreztem, hogy valami nem oké és néznek és mikor megfordultam halványan, de egy sötét alakot láttam, bár engem ez nem zaklatott fel, hanem megnyugvást adott... Rá egy hétre tudtam meg, hogy azon a napon egy gyermekkori barátom meghalt. Valószínű ő volt az. Nagymamámnál is volt már ilyen érzésem, ugyanúgy fekete alak és ő eléggé zavart sőt ideges és feszült lettem tőle... Hogy az mi volt azt nem tudhatom...
2011. jan. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/126 anonim ***** válasza:

20:44 (57%) - Tudnál nekem emailt írni (skyli91@gmail.com).

Csak kíváncsi vagyok, ha nem baj :)

2011. jan. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/126 anonim válasza:
én is látaam a csuklyást de annyi volt benne hogy egy kasza is volt nála de az arca helyet a nagy semmi volt kb fél orán keresztül nézett
2011. jan. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!