Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Láttam egy fekete, csuklyás,...

Szilvo79 kérdése:

Láttam egy fekete, csuklyás, arc nélküli lényt? Kb.1 méteres lehetett? Mi volt az?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 20:10
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/126 anonim ***** válasza:
szerintem valami démon lehetett.
2011. jan. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/126 anonim ***** válasza:
ha fél órán keresztül néz, miért nem kérdezed meg h miért néz, ki ő, honnan jött, meg ilyeneket? :O
2011. jan. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/126 anonim ***** válasza:
01:42-nek Szerintem amiket én leírtam, azokat más is leírta, vagyis nem csak én éltem át. Feltéve, hogy tényleg nem mondjuk idegkimerültség okoz ilyesmit. (Mondjuk ezt természetesen magam sem hiszem.) Furcsa, hogy többen ugyanazt élik át vagy látják - ébren!!! Tisztára mint A Sötétség Fejedelme c. filmben... Ez mind szkeptikusnak hangzott, de mint látszik a válaszaimból, nem vagyok az. Ja, én vagyok 20:44 Csak mert persze, írnék én emilt Neked, csak hát itt azért elég sokan viccet csináltak belőle. Én meg nem szeretnék belefutni egy szívatásba...
2011. jan. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/126 anonim ***** válasza:
20:44 11:35-nek. Hidd el, ha ilyet látnál, azt se tudnád ijedtedben, hogy fiú vagy-e vagy lány! És simán leblokkolsz, akár fél órán át! Mikor hideget érzel, és mintha megbénultál volna, és valaki határozottan húzgálja le rólad a paplant, miközben ez nem az, hogy lecsúszik rólad, mert állig be voltál takarózva, tehát nem csúszhat le magától, de közben már a derekadig lehúzták/csúszott... Na, akkor, a nagyon sokadik ilyenre veszed csak a bátorságot, hogy lesz, ami lesz, igenis megfordulsz, odanézel, és megpróbálod megkérdezni, hogy mi újság. Nem könnyű, mert mondom, ébren vagy, de nem tudsz megmozdulni. Ha elzsibbadtál volna, akkor sem a teljes tested, nem az összes végtagod, és az agyad, mert gondolkodni sem tudsz a rettegéstől...
2011. jan. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/126 anonim ***** válasza:
Pfuu hát most régi emlékeket idéztél bennem. 17 éves fiú vagyok. Hiszek ezekben, de szerencsére most nem jönnek elő. Na szóval, tesómmal voltam egy szobába egészen kicsi voltam, (6-7-8 éves kb) mikor az ágyam mellett, nekem fekve pont szem magasságban egy fekete izé jelent meg. Megijedtem és beszaladtam anyuékhoz. Az az érdekes, hogy anyuék szobájában soha nem tapasztaltam ilyet. Akkor se ha egyedül aludtam ott. Teltek az évek, és szobát váltottunk, anyáék nagyszobája ketté lett osztva, én megkaptam a felét és tesóm is a felét. Ott már első nap rossz álmaim voltak, és nem bírtam egy nyugodtat aludni sem. A mostani szobám az ami gyerekkoromban is volt, csak most egy nagy ágy van és csak az enyém. Itt lekopogom semmi baj nincs. Nem tudom mi lehetett az. Nagyon valóságos volt. Úgy emlékszem csíkos volt az amiből volt ez az "ember" tehát ilyen por meg nem tudom. :S
2011. jan. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/126 anonim ***** válasza:
20:44 Az előző lakó is mesélt ilyeneket. Nem pont ezt, de ilyeneket. Akkor kiröhögtem. Már nem találom annyira viccesnek. Betudtam annak, hogy mikor költöztem, nehéz időszakon mentem át, és még pár nehéz év következett. Viszont mikor én is a feketecsuklyás alakokat láttam, nem félálomban voltam, hiszen ott ült mellettem a legjobb barátom, totál kiakadva, és fényes nappal volt.
2011. jan. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/126 anonim ***** válasza:
ÉS AZTAK.RVA!!!!! most lehet nevettek meg ilyenek.. előző előtti vagyok. De dejavum van. EZ NEM VICC. Most hogy elolvastam az utolsót, szépen berémlett hogy ezt láttam valahol, és mikor ezt elkezdtem írni, meg az hogy ez le fogom írni...: OOOO
2011. jan. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/126 anonim ***** válasza:
20:44 Egyre több dolog jut eszembe, úgyhogy nem is annyira örülök, hogy elolvastam ezt a kérdést... Volt olyan is, hogy arra ébredtem késő este, mert reklám alatt bealudtam, hogy ki van kapcsolva a tévé. Egyedül voltam otthon, senki sem kapcsolhatta ki. Bekapcsoltam, még volt adás az utoljára nézett csatornán, tehát nem magától kapcsolt ki a tévé. Ez többször előfordult. Volt, hogy inkább égve hagytam a lámpát éjszakára, majd arra ébredtem, hogy le van kapcsolva. Szintén egyedül voltam otthon. Mikor ez csak párszor fordul elő, simán betudja az ember annak, ahogyan én is, hogy biztos én voltam, mivel más nem lehetett, csak félálomban, ezért nem emlékszem, a tévé esetében meg hogy esetleg rossz. Csakhogy a tévé utána még 10 évig működött... Bocs attól akiben régi rossz emlékeket idéztem fel. Nekem is egyre több ugrik be. Én se örülök neki.
2011. jan. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/126 Dr.Hülyegyerek válasza:
Nem lehet hogy egy egy fekete, csuklyás, arc nélküli lény volt az?
2011. jan. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/126 anonim ***** válasza:
az nem a halál volt az mert a leírás hasonlít rá :D
2011. jan. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!