Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek az őrangyalom volt?

Szerintetek az őrangyalom volt?

Figyelt kérdés
Láttam egy elég borzasztó videót, egész nap csak azon járt az agyam, lefekvés előtt megkértem az őrangyalomat hogy hadd álmodjak egy jót, ne a szörnyűség legyen még az álmomban is és tényleg jó álmom volt! Másnapra el is felejtettem minden rosszat:)
2011. jan. 17. 11:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, egyébként szerintem ő segített egy jó álomhoz mert lehet hogy 10-et is álmodok egy nap de kb. egy kezemen meg tudom számolni mikor keltem jó érzéssel és mikor éreztem azt hogy de jót álmodtam:) sokszor segített már, igyekszek csak akkor kérni amikor úgy érzem csak ő segíthet, szóval innen is köszönöm Neki:)
2011. jan. 17. 21:37
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Jaja, én meg a saját dédapám vagyok nem? :)

Az őrangyalod megvédhetne attól hogy leégesd magad a hülyeségeiddel mások előtt, esetleg kivehetné a kezedből az egeret és jól fejbe b@szhatna vele...

2011. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

11/L írtál te agyhalott hülye k@rva, de nem baj.

Amúgy tényleg különleges vagy; különlegesen nagy s@ggfej.

Le kéne kattannod neked is az X-aktákról, mert még megb@sz a Mulder.

2011. jan. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

11L...szerintem maradhattál volna ott ahonnan jöttél...Gondolom te is ilyen hülye vagy...Váá örangyalokat idézek huhuhu....ezt senki nem hiszi el aki legalább 12+...

Qvára nem volt az őrangyalod...mondjuk én mikor azt akarom hogy jót álmodjak vagy nem álmodok semmit vagy qva szart álmodok...kérdező korod? tudom tudom 14-...

18/f

2011. febr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
azzal a lánnyal aki aztrírta hogy érzi a szellemeket.. IGAZA VAN. ezt el kell fogadnotok. és kérdező lehet hogy az őrangyalod volt, én biztos vagyok benne hogy nekem van, hiszen nekem mindenbe segit az őrangyalom.
2011. febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!