Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hallottatok már szellemeket?...

Hallottatok már szellemeket? Vagy csak én képzeltem be magamnak?

Figyelt kérdés
Még régebben egyik nap feküdtem az ágyban, este későn, elalváshoz készülődtem. Az biztos, hogy ébren voltam, tehát nem álmodtam! Suttogást hallottam nagyon közelről, mintha valaki a fülembe suttogna. Többen voltak, és szerintem nem is emberi nyelvet hallottam, csak valami halandzsát. Körülbelül két percig tartott. Nem féltem, sőt, inkább nagyon is érdekesnek találtam. Másnap elmondtam anyunak és apunak, szerintük csak túl fáradt volt az agyam.
2011. jan. 24. 21:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát suttogás alapján szellem.De ha nem emberi nyelv akkor lehetett ufó is!XD De az is elképzelhető,hogy túl sokat szívtál XD
2011. jan. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!