Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan idézzek szellemet?

Hogyan idézzek szellemet?

Figyelt kérdés

Szeretnénk megidézni egy szellemet a barátnőmmel, hogy kicsit beszélhessünk vele, de egy lehetőleg könnyű módszerrel. Nem szeretnénk mindent kockára tenni. Vannak ötleteitek, hogyan csináljuk?


Ja igen, és még valami: a szellemek csak azon a nyelven beszélnek, amin életükben is?


Szkeptikusok kíméljenek, tényleg szeretnék válaszokat kapni.


2011. márc. 7. 15:47
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Nem igazán hiszem, hogy minden szellem a véremet akarná. És nem értem, miért nem lehet egy egyszerű VÁLASZT kapni. Én csak kérdeztem valamit idegenektől látatlanba, nem kérek aggódást. Arra itt vannak a szüleim és a barátaim.
2011. jún. 19. 13:26
 32/45 anonim ***** válasza:

Szellemidézés legegyszerűbb módja:


Két fél kell hozzá: egy médium és egy aki a kérdező.

Egy aszlathoz - lehetőleg kerek legyen- kell ülni, egy papírlapot kell az asztalra helyezni rajta az ABC betűivel, majd a papirra egy lefordított poharat helyezni.

A médium ráhelyezi a kezét,ráhangolódik a szellemre és kérdez tőle. A pohár és a betűk segítségével fog a szellem válaszolni!

2011. jún. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
Addig oké, hogy így kommunikálhtunk vele, de hogyan hívjuk ide? És honnan szedjek én egy médiumot?
2011. jún. 19. 15:59
 34/45 anonim válasza:

Ne vedd bántásnak, de mire vársz? 3 hónapja írtad ki a kérdést, azóta nem csináltatok semmit, vagy csak nem írtad le?

Szerintem a neten is rákereshetsz, ha igazán érdekel, és szerintem vannak profibb oldalak is, amik pontról pontra leírják, mit hogy tegyél. Mikor még általánosba jártam, a barátnőimmel mi is sokszor csináltuk, nem lett belőle semmi, csak beparáztunk. Egy osztálytársamnál viszont volt igazi szellem; a házukban meghalt a tulaj, és ottragadt a lelke. Miután odaköltöztek, csak jó dolgok történtek velük. Konkrétumot nem írok. Aztán egy idő után elkezdte tőlük elszívni az energiát, és rosszul érezték ott magukat. Végül kiűzték a szellemet onnét, és minden megszűnt: a recsegés, a megmagyarázhatatlan dolgok, meg a fura hangok.

Én hiszek is benne, nem is. Ha érdekel, próbáld ki, baj nem lehet belőle, ha meg mégis, akkor majd megoldod. :)

2011. jún. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

Nagyon vigyázz!!!:

[link]


Remélem segítettem!

2011. jún. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

Ezt az oldalt ismerem, de azért kösz. Hát, még azér nem csináltunk semmit, mert mindig közbejött valami. agy az én évfolyamvizsgám, vagy az ő ballagási előkészületei szóltak közbe, vagy mikor itt aludt, addig filmeztünk, hogy lekéstük az éjfélt =/ XD


De legközelebb koolyabban felkészülünk, és az itteni módszerek szerint megpróbáljuk.

2011. jún. 19. 19:45
 37/45 anonim válasza:
a legegyszerűbb hogy tudják hogy kiregondolsz akkor az "illetőröl" rakj egy képet középre
2011. jún. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim válasza:
Mi igy csináltuk: Nem kell médium,csak egy tábla..a betűkkel..egy ember aki beszél,hívja a holtat.ujjatok a poháron....és vártok....
2011. júl. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim válasza:
Bocsánat kérdező, de szerintem kb. már 4hónapja ki van írva a kérdésed. Vagy arra gondolok hogy egy unatkozó tini vagy aki valami marhaságot csak úgy kiírt, vagy a egy beszari. (magánvélemény)
2011. júl. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:

Már megcsináltuk a szellemidézést. Végül is tükörrel idéztünk, és kicsit megijedtünk, mikor egy arc megjelent a tükörben. Sikerült azt az embert megidézni, akit akartunk. Beszélgettünk vele, aztán visszaküldtük.


Most egy ideje már a démonidézésre készülünk, de nem sikerült még fekete gyertyát szerezni.. =/ Ez a hátránya a kis faluknak.

2011. júl. 27. 12:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!