Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek ezekre a videókra...

Szerintetek ezekre a videókra mi a magyarázat? (alább)

Figyelt kérdés

A videókat én és az öcsém készítettük lassan egy éve, de annyi biztos, hogy senki sem szórakozott, biztosan nem kamu volt. Szomszédok nem voltak otthon, a kertbe nem lehet bemenni, a bokrok mögött egy kis utacska van, de a történéssel egyidejűleg édesapám arra járt és nem látott senkit.

http://www.youtube.com/watch?v=cnKc38Iw6to

http://www.youtube.com/watch?v=1v_W0hzLEs4&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=7Ll7Jd9_NxY&feature=related


2011. márc. 8. 16:59
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

De nézd már meg pontosabban azt a videót!!! Nem látod?

Egyébként előző, mond meg, mikor hittem én a szellemekben, meg a természetfeletti dolgokban, mind meg! SOHA!

A földönkívüliekben hiszek, de természetfelettiben nem!

Ha egy kicsit pontosabban megnézed azt a videót, megállítod néha csak nagyon erősen kell figyelni, és lehet látni a kötelet (2-őt is) a hintára kötve, onnan meg át a bokron...

2011. márc. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
DEGYAGYI..
2011. márc. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

ez kicsit durva..

szerintem szellem volt. lehet hogy a néni :)

mióta feltettétek a videót, azóta is mozgott? esetleg nem ment oda valaki megnézni hogy lehet ember csinálta,mondjuk lehet hogy egy gyerek szórakozott, pl rákötött egy kötelet a hintára és távolról mozgatta xD

2011. márc. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Willisz ***** válasza:
aza baj gyerekek egyik haverom élő webcam videót hamisított baszus egy ijet meddig tart akkor egy hozá értőnek??
2011. márc. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

13:56

Végre valaki...

Egyébként nem hinném, hogy kis gyerek volt.

Szerintem ők maguk csinálták a kötelet, valaki mozgatta, majd felvették :D

Akik azt mondják, hogy földönkívülik azok nézzenek már a HINTA ALÁ!!!! Állítsák meg a videót, nagyítsátok ki, és lehet látni a fehér hosszú valamit, ami ez esetben egy kötél...

2011. márc. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, akkor mikor ez történt, a fene se gondolta volna, hogy egy év múlva még mindig fognak ezen rágódni az emberek. Tényleg nagyon komoly dolog ez, akár bizonyíték is lehetne, hogy léteznek a szellemek. Én hiszem, hogy vannak, de ez szerintem nem az volt. A szomszéd néni azóta is él, a hintát pedig csak egy "láthatatlan" kis cérna mozgatta, amelyet én huzogattam, ezért lengett a hinta. De köszönöm, hogy ilyen hiszékenyek vagytok. Ja és mégvalami. A hintát nem egy kötél, hanem egy CÉRNA által mozgattam, ami nem látszik.
2011. márc. 10. 14:12
 17/26 anonim ***** válasza:
Na ezért nem hisznek az ezotéria kérdésekben a az itt válaszolók!Köszönjük Emese!Egyébkénet hidd el h én nem hiszek a szellemekben hanem tudom h vannak!De én ha nem is néztem meg jól a videót akkor is a szélre gyanakodtam volna!Az a baj h az emberek a természetfeletti terén a nagytöbbség nem tartja az arany középutat!V mindenre ráfogják h szellem v nem hisznek benne v szellem(bu.zik) lesznek tény és való h léteznek de ettől elég szánalmas mindenben azt látni h hű biztos szellem!
2011. márc. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Én magam is hiszek a szellemekben, ez a videó csak arra volt jó, hogy lássam, mennyire hiszékenyek egyesek. Attól, hogy ez kamu, még nem tagadom meg a létezésüket, én hiszem, hogy vannak, bár még találkoztam eggyel sem.
2011. márc. 10. 20:23
 19/26 anonim ***** válasza:

Kérdező, de én láttam azt a cérnát...

Tényleg nem tűnk kötélnek, mert elég vékony volt, de cérnára sem tippeltem volna.

Csak bizonyos szögből lehet látni a "cérnát".

Nem hiszem el, hogy nem vettétek észre xD...

2011. márc. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
vicces vagy Đ
2011. márc. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!