Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » HOGY értessem meg a barátnőmme...

HOGY értessem meg a barátnőmmel, hogy szellemek nincsenek?

Figyelt kérdés

Nagyon durván hisz a szellemekben, állandóan róluk beszél, ha nem sikerül neki valami azt is a szellemekre fogja.

Amikor nála vagyok, mondja hogy most is van egy szellem a szobába, de én persze lószart sem látok. Szerinte ez azért van mert ha nem hiszek bennük akkor nem láthatóm őket.

Szerintetek nemnormális?


2011. ápr. 5. 17:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

18:59

akkor hol bujkálnak? szellemek nincsenek!

2011. ápr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 BlackSword ***** válasza:
Teljesen felesleges ezt erőltetni nála... Ez egy önvédelmi mechanizmus is lehet nála... Lehet érte valami trauma kiskorában, és ezzel tudta csak rendezni magában...
2011. ápr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
az ágyad alatt bujkálnak.amúgy meg szaro* rá hogy ki nem hisz benne meg ki nem én hiszek benne ti nem ennyiu.magasról teszek rá.Csak nemtom mi a fa*nak kell magyarázkodni gci.emberek fel kéne nőni!!!!!!!!
2011. ápr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
neked nincsenek nekem meg ne magyarázzál márrr mert csak idegesítessz na csáááá
2011. ápr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Aki hisz benne, az halványan elő tudja teremteni magának.

Értetsd meg vele, hogy jóm, oké lehet h vannak, majd elhiszed ha látsz egyet, de beszéljetek valami másról, zárja ki a szellemeket.

2011. ápr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
most megcáfollak benneteket,mert szellemek valóban vannak,és a babák látják is őket!sőt ismerek olyan kislányt akinek apukája meghalt 3 éves korában(6éve)és még mindig a mai napig érzi ,hogy ott van és vigyáz rá!én hiszek neki,miért hazudna?és mindezeket alátámasztotta nagyon meggyőzően.
2011. ápr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
a kérdésedre válaszolva pedig ,nem kell megértetned vele hogy nincsenek,mert ha ő érzi hogy vannak akkor csak magad ellen játszol.kompromisszum.
2011. ápr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Miért lenne az embernek lelke?:D Miben vagyunk mások mint pl a kutyák? mert okosabbak vagyunk? nincs szellem..Csak az agyadban elgondoltad,így oda képzelsz valami dolgot..+hangot..Mert azt akarod hallani..Ezt is csak az emberek találták ki hogy az embernek van lelke..Semmiben nem vagyunk másabbak mint mondjuk..Majom..Na akkor annak is kell hogy legyen lelke,nemde? Erről ennyit.
2011. ápr. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

Ez a rész az ezotériáról szól. De úgy vettem észre, igen kevés az a hozzászóló személy, aki egy kicsit is jártas a témában. Ez nem olyan, mint sokan gondolják, hogy ilyen képzelet-képzelgés-hallucináció összessége tévedésekkel tarkítva.

Ebben a dologban (ami végül is a létünk tana) mindennek kauzalitása van, ok-okozati összefüggése, nem véletlenek netovábbja.


Az élet a legnagyobb tanítómester.


DE! Ha valakinek ez úgymond "sok", akkor olvasson kvantumfizikát, vagy hasonló elgondolkodtató tudományt, ne vesse meg a józan észt.

Vagy halálközeli élményeket megélt emberek beszámolóit olvassa néha! És rá fog jönni, hogy ha tudományosan magyarázzuk a dolgokat, azt sem lehet ilyen hányaveti módon állítani, mint, ahogy azt néhányan megteszik.


tipp: www.szellemelengedes.hu

NEM REKLÁM!


Kívánok élményekkel teli fel/megvilágosodást!

2011. ápr. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

17:01

pont azok az emberek látják, akik nem tudnak még kommunikálni. persze:D

2011. ápr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!