Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tapasztaltatok már nem mindenn...

Tapasztaltatok már nem mindennapi dolgokat?

Figyelt kérdés

Kicsit kétértelmű a kérdés... :D

Szóval az érdekelne, h történt-e már veletek szokatlan dolgok, mint pl szellem, démon, v akármilyen találkozás.. esetleg sikeres szellemidézés..

Komolyan érdekel a téma, nem vagyok őrült, csak kíváncsi vagyok kik és milyen mélyen hisznek az ilyenekben.

Ha olyan választ készülsz írni, ami nem épp a kérdésre vonatkozik, kérlek lépj ki v ha mégsem lépsz ki akkor ügyes vagy h tudsz offolni :)

Szép napot és előre köszönöm a válaszokat :)

16/L


2011. ápr. 17. 13:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

13.52-es vagyok


Ezt a kommentet én írtam, amiben részletesebben írtam az időeltolódásról..

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 04-17 14:14 - ez lenne az.

Itt még olvashatsz pár történetet, ami velem történt.

Veled is történt hasonló, mint az időeltolódás?

2011. ápr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Van egy elmegyógyintézet, és egyszer annak eltűnt a fala... így elteleportálódott vagy nemtudom...


Akkor csomó beteg kiszabadult, azóta nem szedik az antipszichotikumokat, és elkezdtek ide írkálni mindenféle pszichózisos élményeikről, téveszméikről :P

2011. máj. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!