Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van egy szellem itt, és ha...

Van egy szellem itt, és ha szellem, akkor emberi vagy egy démon?

Figyelt kérdés
Én egyre többször tapasztalok furcsa dolgokat, mert mostanában kigerjed a gép, a kutya ugat a nagy semmire, méghozzá az ágy felé, anyum felébred, és lát valakit, a fényképeken pedig orbok vannak (és ellenőriztük, nem csak a rossz fény meg a cseppek műve), én pedig úgy érzem, hogy valami itt van, követ, és nem hagy békén.
2011. máj. 13. 15:42
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
16:24 az orb egy szellemek közelében gyakran tapasztalt energia gömb. Egyesek szerint viszont maguk a szellemek.
2011. máj. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
Akarom mondani 16:13
2011. máj. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
Ó istenem! 21:16. Nagyon nem vagyok formában... :(
2011. máj. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:

Szia.

Ne félj, nekem is vannak ilyen tapasztalataim.Egy időben borzalmasan meg voltam ettől rémülve.Mindig követ valaki/valami.Nem látom de érzem.Több családtagom látta.Állítólag én azért nem látom mert nem is akarom,(szörnyet is halnék) automata levédem magam.( családtagjaim nem hisznek az ezolényekben , amit láttak sehol nem hangoztatják)

Néha történtek furcsa, már-már ijesztő dolgok is.

Olvass utána a levédésnek, és védd le magad.Hidd el, utána hiába is érzed a jelenlétét, a védelem letompítja és félni sem fogsz tőle.Egy idő után megunja és tovább áll.

2011. máj. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
az én családtagjaim teljesen olyanok, hogy depiskedünk, mert folyton idegeskednek, és gyűlölködnek, anyukám generálja ezt, mert valamiért mindenen megsértődik, és tudom hogy emiatt erősebb az entitás is, én viszont harcolok, nem félek tőle és még mondom is neki hangosan (magamba beszélek, hangosan hogy rajtam nem fog ki), és nem is félek tőle, a többiek nem hisznek ebben ezért ők sem. Az elktromos dolgok folyton mennek, mivel sokan lakunk itt (6) ezért mindenhol sok áram megy el, de a villanyszámla is sok. lehet, hogy az áraamot is csapolják ezért sok, vagy a másik magyarázat, amit előbb mondtam. Ma éjjel azt álmodtam nagymamámnál (lagziba voltunk, ezért nála aludtam, az álmom is nála játszódik) hogy egy tornádó volt amit az ablakból láttam, de engem elkerült, ilyet még sosem álmodtam és ma este pedig benne volt az rtl hírekben, hogy tornádó van. Utána azt álmodtam hogy paranormális jelenségek történnek a pincében, ahol sokat vegyunk, mert mellette van a konyha (nagyon erős huzat, hangok, sajna csak erre emlékszek, de volt több is) és utána megpróbáltam kapcsolatba lépni vele, sikerült is, láttam és beszéltem is vele. Ma is furcsállom az egészet, lehet hogy ez az egész miatt van. Bocsi hogy csak most válaszolok, de nem tudtam, mert nem voltam netközelben. A gép már nem gerjed, de a szerelő megpróbálta megoldani, mondván egy kábel bezavarhattott, ritkábban, de még előfordul.
2011. máj. 15. 21:56
 16/45 A kérdező kommentje:
Ja és még valami. Amikor nagypapám meghalt, utána következő éjszaka a csillár megmozdult magától. Másik ismerősömnél ugyanez. én is ott voltam, ez is a nagymamámnál történt, amúgy már a dédimamám is meghalt bár ő egy nagyon jószívű ember csak anyukám nem tudta elengedni. Nagypapám viszont gonosz volt egész életében, másik rokona is. amúgy nagymamám háza kb 35 éves, ez úgy 15, amiben lakok.
2011. máj. 15. 22:01
 17/45 anonim válasza:
100%

segíteni nemtudok, de leírnám a tapasztalatomat, mert nekem sosem hitt senki (szülőkre gondolok, de a nővérem hitt nekem és sokat is segített)

apukám építőiparban dolgozik , szóval vettünk egy telket, és szépen lassan felépítette egy házat, kis segítséggel, mikor beköltöztünk a fenti rész még használhatatlan volt, de elfértünk mivel addig én a mosókonyhának szánt szobában aludtam, anyumék meg a nappaliban..

ameddig volt velem valaki a házban addig semmi baj nem volt, de amint egyedül hagytak , jöttek a hangok, a motoszkálások, ( és nem beképzeltem, mert , hogy félek egyedül , sosem volt bajom az egyedül léttel, sőt még szerettem is, nincsenek szülők, hallgathatom a zenét, énekelhetem hamisan, beülhetek a kádba es áztathatom magam 3 órán át keresztül, szóval szerettem egyedül lenni) de minden megváltozott, mivel a fönti rész még használhatatlan volt, a szobákba pakoltunk zsákokat amiket még ráértünk kipakolni, de fentről zajok jöttek, mintha valaki kutatna, túrna szét ott mindent, de ez még okés volt, aztán kb fél év ott lakás után felköltöztünk az emeletre, és mikor éb felmentem a lépcsőn és anyuék közölték velem, hogy választhatok a 3 szoba közül én kétségbeesetten azt mondtam, hogy lent akarok maradni! de mondták, hogy nem lehet hisz az mosókonyha ! végül anyumék kiválasztottak maguknak a legkisebb szobét, és a két ugyanakkorra szoba az enyém lett és nővéremé, de elkezdődtek a dolgok, félni kezdtem a háztól, a szobáktól, anyumék úgy dolgoztak, hogy anya éjszakás nővér volt, apa reggel5 órási hévvel ment Budapestre dolgozni nővéremmel aki szintén dolgozni ment.. szóval, ahogy elhagyták a házat, a szemeim kinyíltak, megéreztem, hogy egyedül vagyok, elösszőr próbáltam uralkodni rajta, de a zajok, az érzések, hogy van ott valami nem volt jó.. mikor a szobámba voltam egyedül és a lámpa durrant egyet és kiégett, vagy mikor csak úgy lekapcsolódott az áram, vagy mikor bezártam az ajtót és a kulcsot a zárban hagytam aztán megyek le és az ajtó tárva nyitva, ezek megviseltek, jöttek azok a napok , amikor nővéremmel aludtam, és mikor ment el, egy roham jött rám, úgy értem pánikroham, és térden-állva zokogva könyörögtem, hogy ne hagyjon egyedül , ő megértett próbált vigasztalni, meghalhatott, de az volt a szar mikor apám feljött közölte , hogy fejezzem be, bevitt a szobámba, és becsukta az ajtót mondván, hogy nem akar lent látni , ha már elmentek azt csinálok amit akarok, de ő nem kér a hisztimből.. szóval a napok így teltek, minden második nap, mert anyukám egy nap éjszakázott, egy nap otthon volt, szóval volt az az idő amikor ahogy kilépett nővérem az ajtón én felhívtam és több órán keresztül beszéltünk, mármint én sokkos állapotban voltam, ő meg nyugtatott, de az volt a furcsa, hogy kint nem féltem, szóval kitaláltam azt, hogy elmennek, én meg kifekszek a hintaágyra, ott alszok, ha felkelek, erőt veszek magamon bemegyek, átöltözök, és mentem a legjobb barátomhoz, de az a félelem amit az a ház sugárzott felém, senkinek sem kívánom, azóta elköltöztünk hál' istennek, és itt is sokat vagyok egyedül, de jól-érzem magam, nincs félelem, szóval szerintem az a ház rossz helyre lett építve,:S


de mikor vissza jött a rossz idő, szintén a házban kellet lennem, és anyumék soha semmit sem tapasztaltak, de amíg ott laktunk kb 3 x mentem be az ő szobájukba egyedül , de csak akkor ha nagyon kellet valami.. nemtudom miért pont én, de a ház nagyon kikészített idegileg, de amint elköltöztünk megszűnt az az érzés, és remélem az életben nem jön vissza, mert a hangok oké, szellem, ijesztő lever dolgokat ( az is megtörtént, a virág stabilan állt a tartón, még csak a szélénél sem volt, és egyszer csak bum leesik.. de mint mondtam ezzel így talán még "oké" lett volnaa, de az hogy egy valami ilyen félelem keltést sugalljon felém. áhh.. soha többet..

2011. máj. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
A villanyszámla azért sok, mert sok áramot fogyaszt a család. Nehogy már ezt is a "szellemekre" fogjátok.....
2011. máj. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
23:11-es válaszoló, nagyon sajnállak, én már rég bediliztem volna a helyedben, ha ott laknék. De még jó, hogy elköltöztetek, mert láttam dokumentumfilmet, ahol gyerekkorban piszkálta a lányt, felnőttkorban pedig már ölt a démon. Sokan nem hisznek ezekben, pedig léteznek, csak nem foglalkoznak vele.
2011. máj. 16. 09:05
 20/45 anonim válasza:
Biztos van. Anyám is az...
2011. máj. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!