Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van egy szellem itt, és ha...

Van egy szellem itt, és ha szellem, akkor emberi vagy egy démon?

Figyelt kérdés
Én egyre többször tapasztalok furcsa dolgokat, mert mostanában kigerjed a gép, a kutya ugat a nagy semmire, méghozzá az ágy felé, anyum felébred, és lát valakit, a fényképeken pedig orbok vannak (és ellenőriztük, nem csak a rossz fény meg a cseppek műve), én pedig úgy érzem, hogy valami itt van, követ, és nem hagy békén.
2011. máj. 13. 15:42
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
jó , köszi a jó választ:) lehet télleg meg kéne nyugodnom
2011. máj. 16. 22:40
 32/45 anonim ***** válasza:
Hát elöttem szóló, te könnyen beszélsz. Nem te élsz ott. Abban viszont eggyet értek, hogy nem jó ötlet interneten hirdetni egy huszast. Amit viszont megkell tudni, hogy kik azok a szellemek, és mit akarnak. Ehez elég lessz egy mobil felvevö például. Állítsd be úgy, hogy a legnagyobb hang erösítéssel vegye a zajokat. Helyezd el a leg aktívabb zónában, majd kapcsold be, hagyd lefutni, és halgazsd meg. Hátha felismered egy rokonod hangját. Töltsd fel maxra az akut, mert ezek azt is leszokták szívni. Amúgy nem kell egyböl médium meg ilyenek, elöször kezdjük egy szimpla pappal. Aztán hátha beválik. Bár az erös entitások ellen ritkán jön be. A képpekkel amin rajta vannak az orbok, azokkal mi van? Megtaláltad öket?
2011. máj. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
az orbos képeket anyukám kitörölte :(, mert nem ért a gépekhez, de külön nevet adtam neki, hogy könnyen megtaláljam:(
2011. máj. 17. 14:59
 34/45 anonim ***** válasza:
xD Ilyen szülökkel tényleg nehéz a szellemírtás. - -"
2011. máj. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
elkezdtem telóval felvenni a hangokat
2011. máj. 18. 18:02
 36/45 Killgun ***** válasza:
Noss...nálam is vannak ilyenek.Bár én magam is foglalkozok ezotérikus dolgokkal,ezért általában hozzám segítségért jönnek.Ne félek tőlük,a démonok sem mind gonoszak...Sőt jó fejek,egy egyszer megkért,hogy küldjem fel a fénybe,és jó egynéhány percig dumáltunk xD hülyén hangozhat,de így volt.Esetleg ha megnyugszol,kérheted őket,hogy álmodban mondják le mit akarnak.De idegesen meg ne próbáld,mert úgy könnyű préda vagy!
2011. máj. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
Majd szólj ha lessz eredmény.
2011. máj. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
Na? Semmi? Nem vette fel, vagy mi van?
2011. máj. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
há tmár megnyugodtam, mióta elkkezdtem a nappaliban aludni, szerintem valahogs a szobánkhoz kötődik. Simán el tudok aludni lent, és egyszer sem kelek fel éjszaka és félek az ágyamban, ezért jobb
2011. máj. 24. 15:43
 40/45 anonim ***** válasza:
A hangfelvevö nem hozott eredményt? De örülök hogy legalább tudsz aludni. Most majd én nem fogok, mert most nállunk van valami. xD Találtam egy érdekes képet még szilveszterböl, és van rajta pár érdekes dolog. :( Nincs is szebb annál, amikor a hóhért akasztják, mi? XDXDXD
2011. máj. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!