Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van egy szellem itt, és ha...

Van egy szellem itt, és ha szellem, akkor emberi vagy egy démon?

Figyelt kérdés
Én egyre többször tapasztalok furcsa dolgokat, mert mostanában kigerjed a gép, a kutya ugat a nagy semmire, méghozzá az ágy felé, anyum felébred, és lát valakit, a fényképeken pedig orbok vannak (és ellenőriztük, nem csak a rossz fény meg a cseppek műve), én pedig úgy érzem, hogy valami itt van, követ, és nem hagy békén.
2011. máj. 13. 15:42
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
Ha annyi az elektromos áram, nem is csodálom hogy teli van szellemekkel. De egy ilyen nagy áramfogyasztású háznál érdemes megnézni, hogy nem e az elektromágneses tér okozza a problémát. Ugyan is ezek a mezök az emberekre is hatással lehetnek. Ahol sok a fedetlen áram vezeték, és az elektromos eszköz, ott kialakulhat az úgy nevezett pánikketrec jelenség. Ez egy olyan szobát, helyiséget jelöl, ahol az elektromágneses mezö extrém erösségü. Ez okozhat halucinációt, émelygést, hányingert, hányást, szédülést, bör iritációt, satöbbi. Vegyetek vagy kérjetek kölcsön egy elektromágneses érzékelöt, és mennyetek át vele a házon. Amúgy hol volt tornádó? egy panel háznál? Csak mert én is valami ilyesmit álmodtam. :O De ha találtok magas értékeket, és kiiktatjátok azokat, és a problémák nem szünnek meg, akkor gó a médiumhoz, a paphoz, meg a többihez!
2011. máj. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Nem, amúgy a tornádó ott történt ahol aludtam, elkerült, de mint mondtam soha nem álmodtam ilyet. És erre még nem is gondoltam, hogy pánikketrec van, köszi az ötletet.
2011. máj. 16. 14:33
 23/45 anonim ***** válasza:
Reméljük tényleg pánikketrecröl van szó. A rokonaid ok nélkül depisek, idegesek? Mert asszem az energia leszívás agresszivitás növekedéssel is járhat.
2011. máj. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
Várj, asszem elolvastam. Nem a tesód mondta, hanem te!? Te mondtad hogy ne csukd be az ajtót, mert jönnek a szellemek? Bakker úgy érted megszállt?! Régebben is volt ilyen alvajárás szerüség?
2011. máj. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
Amúgy a rokonaim annyira nem ok nélkül, bár inkább az öcsém, anyukám ambíciózus volt, ezt már kevésbé látom rajta, a bátyám folyton ordibál, ez egyedül a nővémre nem hat annyira, ő ugyanolyan mint régen. Még valami eszembejutott: egyszer régebben lementem másik nagymamámhoz (ő alattunk lakik, nagy lakásban lakunk, nem panelban) és hangosan hallottam egy hangot, hogy egy értelmes szót mond, de már a szóra nem emlékszem. Máskor a játékunk kapcsolt be magától. utolsó válaszoló: régebben, mikor kissebb voltam, este a szobámban elaludtam, reggel már anyukám éls apukám ágyában találtam magam, ez 2 vagy 3 évig tartott. Emlékszem egyszer tudatosan ébren voltam, akkor is lefelé tartottam, de mozdulni sem bírtam, nem magamtól mentem lefelé, valami irányított. Én is egyre jobban gyanakszom arra, hogy basszus ezt tényleg megszállt. Amúgy még elég fiatal vagyok, nem tudom mit akar tőlem. Ördögűzők léteznek tényleg, vagy csak kitalált emberek?
2011. máj. 16. 18:18
 26/45 A kérdező kommentje:
ja bocsi, az annyira nem ok nélkült a depiségre értettem.
2011. máj. 16. 18:19
 27/45 anonim ***** válasza:
Dokumentáltak eseteket ahol ezek az "ördögüzök" sikeresen kiüztek szellemeket, démonokat, de az is igaz, hogy sok köztük a csaló. Addig is azt kéne kitalálnunk, hogy tényleg megszállt-e, vagy csak alvajársz. Csak hogy tudjam hogy mit bízhatok rád, megkérdezhetem hogy hány éves vagy?
2011. máj. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok, fiú
2011. máj. 16. 20:46
 29/45 A kérdező kommentje:
Amúgy a család keresztény, a szüleim nem hisznek ezekben, és úgy 20.000 ft-m van erre (ha ez számít)
2011. máj. 16. 20:50
 30/45 anonim válasza:

Ide figyelj!

Nagyon fiatal vagy, ezért érzékenyebb vagy a körülötted zajló eseményekre. Mindent megpróbálsz összekötni valamivel, én is ilyen voltam, emlékszem. Most tanulod az életet, a világot. Figyelj, szellemek és kaparászó démonok NEM LÉTEZNEK.

Egészen nyugodt lehetsz. Később mindent meg fogsz érteni, el fog múlni ez a bizonytalanság az életedben. Ugyanis a képzelgések, a furcsa dolgokban való hit a bizonytalanság miatt van.

Gyerekként sok mindenben hisz az ember, sokkal inkább befolyásolható.


Azért írok neked, mert látom már odáig jutott a dolog, hogy elkeseredésedben már pénzről beszélsz hogy segítsen neked valaki.

Sajnos nagyon sok gonosz és pénzhajhász ember van a világon és nemsokára meg fognak találni. 13 éves fiú vagy és a pénzedet kínálgatod nyíltan az interneten. SENKINEK ne adj pénzt szelleműzés, vagy hasonló címszóval. Egy felnőtt ember tudja, hogy ilyen nem létezik és ha valaki ilyesmit ajánl fel, az csak ki akar téged használni. Lehet hogy ezt most nem hiszed el, vagy nem érted, de majd idővel rájössz.


Szóval a lényeg, hogy próbáld elhessegetni a furcsaságokat az életedben. Éld az életed, szerezz barátokat, foglald el magad. Egy nap majd csak nevetni fogsz ezen az egész kaparászáson hidd el.

2011. máj. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!