Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Láttam valamit éjszaka. mi...

Láttam valamit éjszaka. mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Le szeretném szögezni, hogy nem fiatal kis csitri vagyok, aki folyton kíváncsiskodik a témával kapcsolatban. Elmúltam 25 és egyedül élek egy 1,5 szobás lakásban. Múlt éjjel olyan 2 óra körül felébredtem, és ki kellett mennem a mosdóba. Ugye, ha az ember sokat tölt a sötétben, akkor a szeme hozzászokik a sötétséghez, így nem volt nehéz tájékozódnom villanykapcsolás nélkül. Ahogy kiléptem a szobából és a mosdó felé tartottam, oldalra fordítottam a fejemet a nappali irányába és egy sötét alakot pillantottam meg a szekrény előtt. Jobban nem sikerül szemügyre vennem a fényviszonyok miatt sem, fejvesztve rohantam be vissza a hálószobába és magamra zártam az ajtót. Eltelt egy kis idő(zavarodottságomban nem érzékeltem pontosan mennyi) utána pedig felhívtam a szüleimet, hogy átmegyek hozzájuk aludni(nem mertem a nappali közelébe se menni). Ma hazaértem és a szekrényről a könyveim le voltak esve. Visszapakoltam mindent, gondoltam nem leszek ilyen beszari. Az ütötte ki nálam a biztosítékot és azért is kérek most tanácsot, mert miután ledőltem egy kicsit, a kutyám ugatva, maga mögé morogva szaladt ki a nappaliból. Csak akkor csinálja ezt, ha valakitől megijed. Komolyan nem tudom mit tegyek, már nem merek itthon lenni. Mással történt hasonló? És ha igen, mit csinált? Előre is köszönöm a segítséget!
2011. máj. 30. 17:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
2011. máj. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
61%
Mindenképp halgasd meg az első komizó tanácsát és cselekedj is így , ez 1 nagyon rossz indulatú kóbor lélek lehet és ha nem teszel ez ellen valamit akkor komolyabb dolgok is fognak történni mint a könyvek le esése a polcról hidd el nekem... Én csak jót akarok nem vicc ez az egész ! Hívj papot szenteltesd be a házadat !
2011. máj. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Killgun ***** válasza:
78%
A betörő elvitt volna valamit,és megkereste volna szegény nőt nem?Ez egy sötét alak volt biztos?Mert akkor pap,és ha nem jön be,csinálj saját kezűleg tértisztítást,ha nem működik,hivatalosan ezzel foglalkozótól kérj segítséget,ha ez sem megy,költözés.Szerintem valami rossz entitás volt.Amúgy egyik előző kommentelőnek:A fehér lényektől nem kell félni.Amit láttál,egy fénylény volt.Kísérik az utad,akár hiszed,akár nem.Segítenek,akár az őrangyalod.Még egy valami.:Valamiért azt érzem le kell írnom:Ha egy kisgyerek lát valami fehér fényes alakot,ne mondja senki,hogy csak a képzelete játszik vele.Vagy ha valami fényt lát emberek,tárgyak körül.Vagy ha "látja a levegőt"ahogy szokták mondani.Ezek mind igazi dolgok.A sötét alakoktól kell megóvni.A fénylények,csak segítenek,és felnyitják az új generáció szemét.2 álom közt mozgunk.a "valóság" és az álom között.Nincs valóság.Az a valóság,amit annak veszünk.Ez a szürkeség,amiben most írom a kommentet,ez nekem egy álom.Egy álom,amiből akkor ébredek fel részben,ha alszok.Van egy szebb világ,amit csak a fény lénynek tudnak megmutatni.Ettől ne féltsük a gyereket.Mi már földhözragadtunk.Nincs mit tenni.Hívhatok fénylényt,és átutazhatok a szép dimenzióba,de 4.-5. életév betöltése után,nagyon hozzánövök a fizikai testemhez.Nem tudok másik testben élni,a szép dimenzióban.A gyerek sem fog tudni,de könnyen kér majd segítséget,hogy jobbá tegye ezt a helyet.Szóval végeredmény.:Fehér fényű bácsiknak/néniknek amiket a gyerek lát,hinni.Sötéttől óvni.Ez kicsit hósszú lett,és nem tudom miért írtam le.De érzem,lekellet...Várom a dilizéseket,de remélem sokan megértették,lehet jobb ez a világ.
2011. máj. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kommenteket. Reménykedek benne, hogy ma éjszaka már nem fog hasonló dolog történni, de ha mégis akkor mindenképp teszek valamit. Egy biztos...ma felkapcsolt villanynál alszok:)
2011. máj. 30. 19:25
 15/25 anonim ***** válasza:
50%

Abban a nappaliban lehet olyasmi, amit kaptál valakitől és használt dolog?

Vagy lehet ott olyasmi, ami nagyon fontos volt valakinek, aki már nem él?

Gondolkozz el azon is, hogy a leesett könyvek között, vagy azon a polcon, amiről leestek, lehetett-e olyan tárgy,ami odavonzhatott bármilyet furcsa jelenséget.

2011. máj. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nem mondasz hülyeséget előttem lévő. Biztos hogy az a valami most érkezett, mivel ha már itt lenne egy ideje, akkor már korábban is jelentkeztek volna a paranormális dolgok. A könyvek milyen fajták? Csak nem ezotéria könyvek?
2011. máj. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Minden helység minden sarkába szórjál sót.Fogj egy marék rózsaszírmot, adjál hozzá egy fél liter vizet, egy kanál sót, főzd fel, és hintsd szét a házban mindenhol.Pár napig használj füstölőt,Ha van ott valami az ezek hatására el fog menni.
2011. máj. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
18%
Persze és ha adsz hozzá egy adag békabibircsók-örleményt, akkor a sátán se mer majd a lakás közelébe jönni. Csak arra figyelj, hogy újholdkor csináld mindezt, mert ahogy dagad a hold majd nőni fog a főzet energiája. Ha telihold és újhold között csinálod, akkor adj hozzá egy negyed kiló pókhereszőrt, és az majd kiüti a hold energiáit. Sok sikert!
2011. jún. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:

huuu most itt ülök a gép ekőtt és tökre be vagyok parázva

nincs itthon senki sem a kutyám alszik én meg nem meek kimenni hozzá:(

2011. jún. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
90%

Lakásod pap általi felszentelés, ördögűzés és egyéb értelmes dolgok helyett inkább aludj egy pasival.

Utóbbi mindenképp hatásosabb és magad előtt is normálisabbnak tűnsz.

2011. jún. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!