Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Még hogy nem léteznek szelleme...

Még hogy nem léteznek szellemek? Hát én nekem elég bizonyíték arra hogy igen (lent. )

Figyelt kérdés

az volt hogy ott voltunk haveromáknál és az ő mamája már meghalt 6éve..

a lényeg hogy kockulunk és egyszer azt haljuk h a haverom 4éves huga magában beszél a szobájában..úgyvoltunk vele biztos babázik..de félóra múlva meguntuk a motyogását és átmentünk hozzà..és nem babázott hanem az ágyán ült és a szekrényfelé dumàlt..szóltunk az apjának aki megkérdezte tőle h miért beszélsz magadban? azt válaszolta h nem magában beszél hanem egy nénivel..mi kinevettük mert nem láttunk ott semmit..de az apja kérdezte h milyen nénivel? azt mondta a huga hogy apa. a néni azt mondta hogy ő a te anyukád....na itt beszartunk rendesen..hisz nem is élt a huga a haveromnak mikor meghalt a mamája

am 16/f mindketten..


2011. júl. 6. 23:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
46%

Figyelj kérdező. Én hiszek neked, de mindig lesznek hülye kis szkeptikusok akik nem hisznek el semmit!

Haverod mamája valószínűleg azért ment el haverod húgához, mert nem élte meg a születését és meg akarta nézni! :)

2011. júl. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
szerintem csak az a 4 éves gyerek kitalálta az egészet végülis még csak 4 éves lehet hogy csak nagy a fantáziája
2011. júl. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
49%

4 éves gyerek nem talál ki ilyeneket, de mégsem hiszek benne.


Üdv.: tegnap 00:08

2011. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a kislányt megszállta a démon.

Meg kell fürdetni katolikus papok ondójában és a 4. napon el kell égetni.

2011. júl. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat..meghalgattam mind a két oldalt vannak mellette érvek és ellenérvek ez így van rendjén
2011. júl. 9. 10:52
 16/18 anonim válasza:
100%
Ez érdekes.. Pont most néztem egy ilyen filmet.. És tényleg mindenhol azt hallom h a kisgyerekek láthatják a holtakat... Én végülis elhiszem amiket leírtál. Lehet hogy picit naív vagyok de sajnálom.
2011. júl. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 SzellemKutató ***** válasza:

Tisztelt kérdező! Ez egyáltalán nem ritka dolog, a paranormális jelenségek észleléseinek egy nagyobb részét az ilyenek teszik ki. Erre vannak bizonyítékok is. A gyermekeknek 4-5 év alatt még sem az agya sem a látása nem fejlődött ki rendesen. Épp ezért még az agyuk az alapfunkciók ellátására vannak beállítódva. Épp ezért rajtam kívüli szakértők ezrei állítják, hogy ezen ifjúk láthatják a spirituális alakokat öltő energiákat, entitásokat (köznéven szellemeket). Erre egy közeli ismerősömnek is van egy bizonyítéka. Ha érdekel, leírom.

Tisztelettel: GH.

2011. júl. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az én unokahúgom és unokaöcsém szokott mesélni arról hogy beszélgettek és játszottak a mamival. 4 és 6hónaposak voltak mikor a nagymama meghalt.
2011. júl. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!