Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki azt monda, hogy éjjel...

Valaki azt monda, hogy éjjel ne nézzek tükörbe mert szellemeket látok, ez igaz?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 22:36
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
63%
Na mot ezt úgy kell csinálni, hogy éjjel éjfél után, leteszel egy tükrüt az asztalra, melléteszel 2 db égő gyertyát és azt mondogatod hogy sátán jelenj meg és nagyon meg fogsz lepődni... minden esetre az ajtót hagyd nyitva mert valszeg el fogsz kezdeni szaladni... Nem kamu!!! Már prbáltam, két utcát szaladtam, és reggelig nem mertem hazamanni.
2011. júl. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
aha megjelenik elvileg kampókéz éjfélkor HA 3x KIMONDOD TÜKÖR ELŐTT A NEVÉT és nem tuti h a kampókezet hanem a valódi nevét.! Am nézhetsz tükörbe max magadtól ijedsz meg (ne sértésnek vedd)
2011. júl. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
igen, látni fogsz egy természetfeletti lényt, magadat.
2011. júl. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
lehetséges. azt hallottam, hogy ami a szemnek láthatatlan, azt a tükör látja.
2011. júl. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
kicsit fura kérdés :) amúgy nem úgy van ha gyertyával a kezedben állsz be és ha mondasz valami hülye szöveget ha csak szimplán állsz be nem hinném hogy szellemet látnál de Én nem próbálnám ki. :D
2011. aug. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
nincsenek szellemek hülyék!
2011. aug. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!