Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az emberek miért pont az...

Az emberek miért pont az unikornisokban hisznek? A pegazusok nem lennének jobbak?

Figyelt kérdés

A pegazusok olyan lovak, amelyeknek van szárnyuk és tudnak repülni is. Egy ilyen teremtménynek jobban örülnék, mint egy olyannak, ami szinte haszontalan plusz tulajdonsággal rendelkezik. Pl. egy pegazussal el tudnék repülni Budapestre, majd a kerékpárúton lovagolhatnék.


- Egy szkeptikus


2011. júl. 24. 22:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%
A pegazus haszonállat lehetne mer'olcsóbb vóna mint egy helikopter vagy a fapados járatok, az unikornis meg kell a fenének van helyette bika annak két szarva. Kivéve persze ha annyit érne a szarva mint az orrszarvúé akkor érdemes lenne rá vadászni.
2011. júl. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Osztom a kérdező véleményét, tényleg sokkal jobbak a pegazusok. Gondoljatok csak bele; ha messzire akarok menni, nem kell fizetni a repülőért, ráadásul a baleset is kevésbé sanszos. Tök fasza lenne szerintem, meg is kérek egy génsebészt, hogy keresztezzen nekem egy lipicai lovat egy kondor keselyűvel.
2011. júl. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

de előző! hogy nézne ki egy hátasó két vékony kicsi lábacskával? karmocskákkal

[link]

2011. júl. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hidd el, pont leszarnám, hogy hány karmocskája van, ha lenne egy ilyenem.:D
2011. júl. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én lennék az ARC!xD
2011. júl. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
70%
jajjj de az eccarvú tud varázsolni :D:D:D
2011. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!