Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi volt ez? Segítség mi VOLT EZ?

Mi volt ez? Segítség mi VOLT EZ?

Figyelt kérdés

Nem kamu amit írok tényleg megtörtént...



MA 8 fele counter strikeoztam és magátol kinyílt a dvd meghajtó... becsuktam majd ujra kinyílt jo hagytam majd magától ki be csukódott, 2 perc mulva abbahagyta . Majd van 1 kutyánk kinti kutya és ugatott meg ugrált rá a az üvegajtóra (lehet hallani ide fentre is ha ugrál) leszaladtam lenn az ebédlőbe égett a villany egyedül vagyok itthon és nem volt felkapcsolva . Ki akartam menni a kutyához de az hátra szaladt a házába . Ekkora mikor indulni akartam fel elment az egész házba az áram de csak ebbe mert az utcán lévő világítás ment meg a szembelévő házba is ment a TV meg a villany is ... Ekkor már paráztam mint az állat meg akartam nézni a villanyórát mikor is odajutottam visszajött az áram , gyorsan felszaladtam a szobámba és itt ülök félek nagyon . Anyumék teloja ki van kapcsolva mit tegyek ? csak hajnalba jonnek haza


SEGÍTSÉG!!!!


2011. aug. 24. 20:33
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
megvagy még?
2011. aug. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim válasza:
Jajj ne ijesztgessétek már szegényt... Én is ilyen parázós vagyok amikor egyedül vagyok de az tényleg jó ötlet, hogy szólj egy ismerősnek aki a közelben van, vagy hogy kimész a házból(én nem maradnék bent:D)
2011. aug. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz hivj felnottet,nezze meg mivan,menj at haverhoz.en is szoktam cszni:Dirj vissza ide!
2011. aug. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
megvagy ?:D
2011. aug. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy egyébként, ha megkérdezhetem?
2011. aug. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

Nah itthon vagyok átmentem egyik oszt társam hoz.


szüleim még nem keltek fel...


azóta semmi sem történt


16 éves vagyok és fiú

2011. aug. 25. 08:22
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
LOL! EPICLAUGH! Hallod Te srác, a counter strikeban tudnak az adminok futtatni egy "szkriptet" ami az összes online játékosnak kinyitja a CD/DVD meghajtóját, 50x (van amelyik többször is..) Ne legyél gyökér! :D
2011. aug. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
:DDDD
2011. aug. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 KMartin4 ***** válasza:

Bármennyiszer ki tudják nyitni. Sőt, külön lehet ilyen progi a gépen akár. Én is írtam egy ilyet.


Viszont az áramkimaradást - csak az ő házában -, aztán visszakapcsolást, hogyan magyaráznád? Vagy a kutyának a fura viselkedését? (Ha nem szokott ilyet csinálni. Szokott, kedves kérdező?)

2011. aug. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
ne csinálj semmi! Próbálj lenyugodni... legyél határozott... és lehet hogy elmegy!
2011. aug. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!