Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi volt ez? Segítség mi VOLT EZ?

Mi volt ez? Segítség mi VOLT EZ?

Figyelt kérdés

Nem kamu amit írok tényleg megtörtént...



MA 8 fele counter strikeoztam és magátol kinyílt a dvd meghajtó... becsuktam majd ujra kinyílt jo hagytam majd magától ki be csukódott, 2 perc mulva abbahagyta . Majd van 1 kutyánk kinti kutya és ugatott meg ugrált rá a az üvegajtóra (lehet hallani ide fentre is ha ugrál) leszaladtam lenn az ebédlőbe égett a villany egyedül vagyok itthon és nem volt felkapcsolva . Ki akartam menni a kutyához de az hátra szaladt a házába . Ekkora mikor indulni akartam fel elment az egész házba az áram de csak ebbe mert az utcán lévő világítás ment meg a szembelévő házba is ment a TV meg a villany is ... Ekkor már paráztam mint az állat meg akartam nézni a villanyórát mikor is odajutottam visszajött az áram , gyorsan felszaladtam a szobámba és itt ülök félek nagyon . Anyumék teloja ki van kapcsolva mit tegyek ? csak hajnalba jonnek haza


SEGÍTSÉG!!!!


2011. aug. 24. 20:33
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:
am a dvd meghajtó egy counter strike hack velem is eljátszották xEDD
2011. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

Hát oké én os erre gyanakodtam azért nem is érdekelt voltak már hasonló dolog így a gépen .... de ami utána történt...



egyébként a kutya 1 vizsla ugye ami elég szeleburdi de ilyet nem csinált még...

2011. aug. 25. 17:27
 23/36 anonim ***** válasza:

Először is. Elhiszem elég félelmetes lehetett, de nagyon fontos, hogy ilyenkor maradjunk a körülményekhez mérten a legnyugodtabbak. A szellemeket el lehet küldeni. Megszállni pedig csak akkor tudnak, ha nagyon nyitott vagy (pl meditálsz) vagy ha nagyon félsz tőlük. Nem kell izgulni, ha legközelebb ilyent tapasztalsz, beszélj hangosan, küld el. Mondj olyanokat pl h: Nem vagyok készen arra hogy kapcsolatot teremtsek veled, menj el.... NEm akarom, hogy itt maradj.

Meg hasonlóakat.

2011. aug. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

... Látom nem értesz a villamossághoz.

Szerintem a biztosíték rosszalkodott vagy valamelyik fővezeték...

Túl sokat CS-ezel. Inkább barkácsolj, sportolj, túrázz!!

Elég nyegle lehetsz ha ettől megijedsz. A kutya meg lehet látott valami mókust aki meghúzta a bajuszát. Vérig sértette ez pedig korábban még nem fordult elő.

2011. aug. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Persze, szellem volt.... Meg a nagy lóf@szt. Nem kell bedőlni ennek az idióta szellemesdinek, semmi másra nem jó, csak arra, hogy pár idióta valós veszélyek helyett, kitalált nem létező dolgoktól féljen, és jó pár csaló meggazdagodjon belőle. Amit leírtál simán lehetett véletlen egybeesés. A DVD meghajtó a CS miatt volt. Az áramszünet: rakoncátlankodott kicsit a biztosíték, vagy mit tudom én, ilyen előfordul. Kutya: A kutyáknál előfordul, hogy láttak valamit, amit mi nem. Pl. egy állatot, vagy valaki elment a kerítés mellett, és azért ugatott. Esetleg látott egy macskát. Stb. Nem kell mindjárt az idióta szellemekkel jönni.
2011. aug. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
ha visszajönne a szellem sztem fordulj segitségért vkihez (vmi spiritiszta emberhez v h is hívják őket ) de lehet h csak a haverok szórakoztak veled
2011. aug. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim válasza:
szerintem kitalaltad , de ha nem akor meny el ALUNNI:_
2011. aug. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:

1 Az adminok kitudják nyitogatni a cd tokodat!


2 Valami patkány szerű elrágta a drótot amitől elment az áram(chupacabra)


3 A kutyának meg szorulása volt és az üveg ajtóhoz baszta a testét!


by: kismajom!

2011. aug. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Nem vágod hogy meg fogsz halni? az ilyen szellemek mindig megölnik az embert.

menekülj már te gyökér

2011. aug. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:
NYUUUUUUGI ti hülyék.velem is elöfordult.összes emberrel aki fennvolt szerverrel. a host elég okos volt.megmondta hogy ö szórakozott.nyugi ne fossatok.kinyilt mondom miafasz megiettem és egyböl irogatták h kinyilt dvd meghajtó.akkorát röhögtünk :D
2011. aug. 30. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!