Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemet láttunk? (Kérdés...

GusztixD kérdése:

Szellemet láttunk? (Kérdés túl rövid, a magyarázat hosszú. )

Figyelt kérdés

Tegnap 7órakkor bicóztunk haverokall és megáltunk egyien elhagyatott háznál és 2hülye haverom bement... felmentek az emeletre és kijöttek a teraszra ott videóztuk öket és az ajtóba hirtelen egyien szürke ruhás sminkes arú nőmegjelent! a sminkje olyanvolt mintha sírt volna... és montuk a haverjaimnak hogy fussanak ezek meg monták mitöl??

ere egyikhátra fordult és meglátta és átfuttott szabályosan át futott a nőn!!!!! ijet még életembe nem láttam eddig még soha valaki mongya meg hogy mivolt az vagy valami logikus magyarázatotrá ! köszönöm


2011. szept. 18. 17:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim ***** válasza:
ez nem fantáziálás csak azért olvastam végig mert jó mulkorában jártunk abban az utcában szüleimmel...kocsiba ültünk nevelt tesóimmal azt láttam hogy mozog valami abba a házba...és egyszer csak nevelt tesóm elkezdett integetni..megkérdeztük tőle hogy kinek integet és mondta hogy ott volt egy néni de eltünt
2013. márc. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 anonim válasza:
nem lehet hogy sok volt az energia ital
2013. júl. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 Vad-Ász ***** válasza:

mi lett a videóval?

történt valami érdekes arrafelé?

2013. nov. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 anonim válasza:
Kamu az egész XD
2014. márc. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 anonim válasza:
én vagyok GusztixD a kérdező csak nem tudok belépni a gusztixdbe nah még 1 éve bementünk de nem látunk semmit ja éps aki aztmondja kamu az meg menyen a gcibe
2014. márc. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 anonim ***** válasza:
36%

A haverjaid hazudtak.


Nincsenek szellemek, aki pedig meghal annak a lelke az első percekben örökre távozik.

A másik, hogy a szellemek a valódi látással nem láthatók, esetleg ha belebújna valaki egy koromsötét kisebb ládába, és ha a szellem oda betévedne akkor láthatna az illető de csak fehér fényt amely emberi formát utánoz. s a fénye bevilágítaná azt a kicsi sötét teret.


Szóval ne fantáziáljatok ilyen butaságról és ne is ijeszthessétek egymást ilyen butasággal. Épp elég baj az hogy sok hazug felnőtt ilyesmiket híresztel, hogy látja vagy hogy a szellemek élősködnek rajta ez nem más mint mocskos hazugság vagy elmebaj.


Azt hogy mit játszanak filmekben az egy más dolog hisz mindig írtak különböző fantázia könyveket ami után filmeket készítettek-de egyik se igaz- vagy csak 1%-a.

az ember mindig szeretett fantáziálni, hogy ezzel is elűzhesse a halálfélelmét.


Keress magadnak értelmesebb témát mint ezt az értelmetlen butaságot!

2014. márc. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 SzaboBetty válasza:
Tuti vagy hatszor megbuktál nyelvtanból :D
2014. ápr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 pandus18 válasza:
hmm... én már láttam "egyien" hercegnős számítógépegeret!
2014. ápr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 anonim válasza:
NEM SZELLEMET LÁTTÁL CSAK ÚGY BE VOLTÁL B_SZVA ,HOGY AZT HITTED HOGY SZELLEM AZT KÖZBE MEG LEHET ,HOGY A HAVEROD ÁRNYÉKA VOLT XD
2014. okt. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 anonim ***** válasza:

Nem léteznek szellemek,de ha te azt beszéled be magadnak ,hogy igen akkor hinni fogsz benne és ezáltal úgymond 'látni, fogod őket pedig lehet a haverod árnyéka volt.(legalábbis ebben az esetben a haverod árnyéka)

👻

2015. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!